Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem talalok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talalok magamnak baratot?

Figyelt kérdés
Mar nagyon idegesit hogy a kornyezetemben mindenki kapcsolatban van es ide-oda jar randizni. Nem mondanam magam kifejezetten szepnek, de csunya sem vagyok. Sokszor talalnak meg sracok de veluk nincs meg az a bizonyos osszhang vagy csak irritaloak. Hogyan talaljak magamnak baratot? Vagy hol ismerkedjek? 16L

2019. szept. 28. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem így működik. Kezdj el beszélgetni emberekkel, lényegében bárhol, akár személyesen, akár neten. Tényleg bárhol, ahol lehet emberekkel beszélni. Ismerjétek meg egymást, a többi majd kialakul magától.
2019. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ráfüggsz és ráállsz mindenkire semmi se lesz belőle max kényszer kapcsolat, próbálj beszélgetni vagy nem tudom.. Csak mondom hogy ne erőltesd, én is egyedül ülök itthon valószínűleg a mostani "születésnapomon" is ez lesz szóval nem vagyok tapasztalt "csajozásba" meg ilyenek, de ha erőlteted csak csalódni fogsz

18f

2019. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem privatokat kerek 35-40 eves ferfiaktol hanem valaszt/tanacsot hogyna ismerkedhetek GYK-n kivul...
2019. szept. 29. 07:04
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, hát az írásod alapján ugyan olyan tini vagy, és neked nem szeretet kell csak egy "pasi" hogy elmondhasd hogy neked is van, igaz...? Csak mert ezért jön ide mindenki rinyálni, de ha segítséget kap azt sosem veszi észre
2019. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már megbékéltem azzal, hogy magányosan fogok megdögleni. 21/F
2019. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Iskolán kívül eljársz valahova? Szórakozni, sportolni, bárhol ahol közösségben vagy?
2019. nov. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!