Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes az interneten ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy problémáim vannak az ismerkedéssel. Ezért arra gondoltam, hogy interneten próbálkoznék, de az igazat megvallva nem tudom, hogy érdemes-e? Úgy gondolom ott valamelyest könnyebb dolgom lenne, de aztán ki tudja... Sajnos már ebben sem hiszek igazán. Szerintetek megpróbáljam? Ha igen, hol?


16 (majdnem😅) L



2019. okt. 5. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2019. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj,ott az iskola. Ez az egyik.

A másik az,hogy ha nagyon szeretnél ismerekedni,akkor állj fel a gép elől,és menj ki.

2019. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Hát nekem sokféle tapasztalatom van ilyen téren. Nekem volt már 1 éves kapcsolatom egy lánnyal, akit az interneten simertem meg. De volt olyan eset is, amikor az első találkozásnál egy csalódás volt az eglsz. Inkább azt tudom mondani, hogy személyesen nincs zsákba macska, míg interneten azért nem biztos, hogy azt kapod amire számíítottál. Ha neked ez belefér akkor nincsen semmi baj. Főleg, ha te úgy érzed, hogy interneten a kezdetekben könnyebb megynilnod és elkezdeni egy ismerkedéat, akkor nincs ezzel semmi baj.

Sok sikert, és remélem megtalálod azt akit keresel! ;)


21/F

2019. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 18 vagyok, itt próbálok barátnőt találni. Az az igazság hogy régen itt sikerült, igaz tönkre ment az nem a net hibája, néha találok olyan lányt aki kedves és elfogad, de vagy messze lakik vagy van már valakije, vagy kiderül hogy végig szivatott, szóval nehéz. De egy profil alapján sokat meg tudsz ítélni. Nem kell a szemébe nézn első beszélgetéskor, megnyílhatsz neki idővel. Ha pesti vagy vagy nem vagy ezer kilóméterre innen nekem írhatsz ha szeretnél, de a társkeresőket tutira kerüld, tipikus korunkbeliek még a lányok is csak dugásra mennek, és gondolom azért te is jóval többet szeretnél. Én olyat keresek aki elfogad, lehet ölelgetni sétálni vele, akár lelkizni stb, e-helyett minden lány olyanért fut aki miatt majd sírnak, hát ez van..

18f

2019. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!