Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az interneten hol tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten hol tudnék ismerkedni hozzám hasonló korú lányokkal?

Figyelt kérdés
15-20 évesekre gondolok,egyszerűen a kőrnyezetemben,mindenki r*b*nc akinek csak a pénz kell,a jó kocsi meg a kockahas,sajnos nekem egyik sincs,vagy aki jó lett volna annak vagy van barátja vagy lezbikus vagy mindig van valami...Gondoltam valamilyen netes társkeresőn néznék szét,nektek mi jött be igazán?Nem igazán vagyok ebben otthon mik a legjobbak,hol van a legtöbb ember jelen,és hol a legnagyobb a siker esélye?Amúgy nem tudom számít-e valamit,de 17/f vagyok.A válaszokat köszönöm.

2019. júl. 12. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Szóval most burkoltan itt próbálsz ismerkedni? :D
2019. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem itt szerintem nem lehet már próbáltam,nem vezetett eredményre.
2019. júl. 12. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok - Szerintem az internetes ismerkedés már önmagában… Fura. Rengetegen próbálkoznak, de annak az esélye, hogy itt olyat találsz aki tényleg passzol hozzád, szerintem kevés. Negatív tapasztalataim vannak csak és lehet, hogy ez beszél belőlem.
2019. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Lehet egyéb internetes játékon keresztül,nem direktben is.

De szerintem ez lehetetlen komolyra, viszont időtöltésnek, beszélgetésnek oksi.

Legjobb messengerre átvinni.


Ha környezetedben nincs senki max valami új hobbi után néznék hátha ott jönnek szembe emberek.

2019. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2019. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
borsod megye
2019. júl. 13. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vevő vagyok a beszélgetésre szóval nyugodtan írhatsz ha szeretnél :D
2019. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!