Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez mennyire ciki ha 19 évesen nem volt barátnőm nem is csókolóztam lánnyal mi erről a vélleményetek és ha megtudnátok ezt a barátotoktól hogy reagálnátok rá? 19F

Figyelt kérdés
Kort is irjatok.

2019. okt. 5. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem ciki.

Nem érdekel különösebben, akkor se, ha egy barátom mondaná.


18/L

2019. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Az nem ciki, hogy nem csókolóztál még. Az ciki, hogy te cikinek érzed és ha jól sejtem, akkor nem is próbálsz ez ellen tenni valamit.
2019. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Smiley and music :) válasza:
93%
Szia! Szerintem ebben semmi ciki nincs. Sőt. Egyszerűen csak annyiról van szó, hogy még nem találtad meg azt az embert, akit megfelelőnek gondolsz arra, hogy intimebb kapcsolatban legyetek, úgyhogy szerintem ez valahol még egy jó dolog is hogy nem állsz össze fűvel fával:D ne aggódj, eljön a te időd is. Ha pedig a barátomról tudnám meg ezt, nem reagálnék semmi különöset, megköszönném az őszinteségét és hogy megbízik bennem:) 20/l
2019. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem ciki :) van egy barátom, akinek 23 éves koráig nem volt semmi, pedig egy végtelenül kedves és jófej srác, kicsit fura, de ki nem :D Szerintem csak nem volt szerencséje, nem volt lányok közelében, meg ilyesmik.

Én lány vagyok, és nem igazán jön be ha valakinek rengeteg barátnője volt már, mert kicsit nehezebb bíznom benne, hogy engem nem fog elhagyni csak úgy. 19 évesen meg nem gáz még tényleg :D nyugi

2019. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Van idő! Nem úrvacsora ez, hogy elkapkodjad...! Nem ciki.

Ffi.

2019. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem ciki. Az a ciki, hogy te még mindig azon a szinten vagy, hogy ilyeneken agyalsz...


Egy kapcsolatban ez érdekelne engem a legkevésbé.

18/L

2019. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen barátom, én voltam az első csókja, az első, akit hazavitt. Nem zavart, sőt inkább megtisztelőnek éreztem. Mondjuk sad story, hogy a kezdeti lelkesedés elmúltával egy hónap után szakított velem:(

19/L

2019. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalám nem ciki, sőt, nálam előny lenne, mivel nekem sen volt még senkim (mondjuk én csak 16.l vagyok)
2019. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tok normális meg
2019. nov. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sot még jobban orulnék neki, mert akkor tudom hogy kulonleges vagyok a fiúnak hogy velem akar eloszor
2019. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!