Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, ha lassan 20 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha lassan 20 éves leszek és még sose volt senkim?

Figyelt kérdés

Sosem érdeklődtek irántam a srácok, volt aki tetszett, egy srác már évek óta tetszik, de sajnos nagyon félénk és visszahúzódó vagyok. Bizalmatlan vagyok az emberekkel, de ha valaki nyit felém és elkezdünk ismerkedni én is megnyllok

19/L



2019. jún. 19. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nemhiszem hogy gáz , én vasárnap leszek 20 és ugyan ott tartok mint te. Pedig már nagyon szeretnék valakit de elmondhatatlan mennyiségű friendzonet kaptam
2019. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
62%
Én is 19 éves lány vagyok, és engem nem zavar, hogy nincsen senkim. Viszont, ha téged igen, sőt, már kiszemelted is van, akkor szerintem próbálj meg a sráccal beszélgetni (semmi romantika, meg ilyenek, csak beszélgessetek)
2019. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22 vagyok fiú, nehéz dolog párt találni, velem az a baj hogy nagy a szívem és mindig összetörik a lányok! Majd találsz egy normális fiút csak kellenének ezek a pofára esések mert nagyon fog fájni majd! Nekem a barátaim segítenek mindig átvészelni a dolgot...
2019. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki tetszik neked, azzal mi van?
2019. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es, csak látásból ismerem, tesóm haverja, de valószűleg csak plátói marad
2019. jún. 20. 00:09
 6/9 anonim ***** válasza:
10 év múlva tedd fel ezt a kérdést újra :)
2019. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem gáz

Gáz ha nem teszel ellene semmit miközben zavar a dolog?

Igen

2019. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedi eset, ettől független nehéz ezt én is tudom. Bátornak és boldognak kell lenni, ha sikerül a srácok jönnek maguktól. 19/F
2019. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem is egy volt még csak, és most egy sincs :c


20/f

2019. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!