Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is hogyan tudok változtatn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogyan tudok változtatni, nem megy az ismerkedés? 18/f

Figyelt kérdés

Sziasztok! 🙂

(Senki ne értse félre, én nem sírni jöttem ide.)

18 éves fiú vagyok idén nyáron végeztem a sulival és hát dolgozom már. Barátaim nincsenek. Haverok sincsenek.

És így teljesen úgymond elvagyok zárva ezektől a dolgoktól.

A munkahelyemen is csak nálam jóval idősebb emberek vannak akik nem olyanok mint én...

Nagyon rég óta szeretnék barátnőt hogy legalább legyen egy társ mellettem hogy ne érezzem magam egyedül. Hogy akinek el tudjam legalább mondani hogy szeretem mit érzek mi bánt, és hát közös programokat csinálni élményeket szerezni. És hát úgy szintén ő is ezt mind érezze. De egyszerűen már félek bele gondolni, hogy soha soha nem lesz ilyen.

Többször van olyan hogy megyek utcán és vannak lányok hogy néznek és nekem is tetszenek, de ettől nekem még az önbizalmam nem lesz nagyobb.

Mert mindig oda jutok ki, hogy nem lesz abból semmi, hogy nézzük egymást.

Pedig számtalan ilyen volt már és mindig csak az van hogy félek odamenni.


És bele gondoltam, hogy itt van az ősz itt lesz a tél már nincsenek úgy kint az utcán mint nyáron mert úgymond csak ott tudok ismerkedni mert más helyekre nem járok mivel azért elég dolgom van ház körül is meg munkahely szempontjából is.


Nagyon sokszor, de tényleg így van, bele gondoltam és a sírás keringet, hogy nem is van itt semmi keresnivalom ezen a földön.....

Sokszor semmihez sincsen kedvem.😞


Neten beszélgetek egy kedves lánnyal egy éve már.

De sajnos nem láttuk egymást soha mivel nagyon messze lakunk egymástól és a találkozni nem tudunk. Pedig nagyon jó kis barátságot ápolunk így neten keresztül.


És nagyon sokszor neki szoktam lemondani hogy mi bánt.

De van úgy, nem elég ő mivel azért élőben más teljesen elmondani.



Mostanában vettem észre azt hogy van egy lány akit már ismerek több mint 1,5 éve Facebookon és likeolja a képeimet amiket feltöltök de még nem beszélgettünk egymással, meg nem is láttuk egymást soha élőben. Csak osztálytársaim jelöltékbe hülyesegbol és vissza jelölt. Már nagyon sok képemet likeolta és szerintem szép, kedves lánynak tünik.

Ő is 18 éves egy hónappal idősebb de sajnos 35 km re lakik tőlem abban a városban ahol tanultam és így attól félek hogy nem menne így ez az egész. Mivel nagyon messze van.

Barátja úgy látom nincsen. De nem tudom lehet hogy megintcsak kudarc lenne.



De aki tud bármit írni szívesen fogadom.


Köszönöm, hogy végig olvastátok.🙂


2019. okt. 6. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Először is ne légy letörve biztos lesz lány . Lehet a legvéletlenebb pillanatban lesz ott egy lány akire vársz.

Amúgy szerintem írj rá arra a lányra,"mert aki mer az lehet hogy nyer"

Am szerintem 35 km nem annyira nagy távolság meg létezik busz/vonat/autó,amivel gyorsan le érsz.

2019. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nehéz ennyire ismeretlenül beleképzelni magam más helyébe, azért megpróbálom.


A társkapcsolat fontos az életben, és szerintem is menni fog, mert általában ha valaki eleget próbálkozik, mindig az a vége, hogy sikerül. A csúnyáknak is. A hülyéknek is. Stb. :)


Azt is gondolom, most kicsit el lehetsz kenődve a fentiek alapján, de a csajok is vannak így. Viszont az szerintem fontos, hogy ne csak terheld a másikat. Ha csak állandóan ráöntöd valakire a bánatod, előbb-utóbb kerülni fog, mert neki is megvan biztos a maga baja. Ha meg kölcsönösen elsírjátok egymásnak a bánatotok, akkor másból se fog állni a kapcsolat? Ezért nekem fontos, ha nem is vagy folyton pozitív hangulatban, mert ez nem elvárható, amikor találkoztok, vagy beszéltek, írásban cseteltek, akkor inkább legyen valami közös érdeklődés, valami program, bármi ami mindkettőtöknek pozitív élményt ad.


A távolság mértéke nagyon szubjektív. Ahogy írod, az jó, ha tudtok kommunikálni akkor is, ha messzebb vagytok egymástól. Régebben ez se volt magától értetődő. Ergo a helyzet bár kilátástalan, nem is olyan rossz. ;)


Nekem is hasonló érzéseim voltak, amikor kikerültem az iskolákból és hasonló munkahelyem lett. Teljesen beborultam, ha eddig ennyi lehetőségből nem sikerült egy komoly kapcsolatot összehozni, akkor most már hogy' a fenébe fog??? Aztán belevágtam egy olyan tevékenységbe mellékállásban, ahol sok emberrel beszéltem, személyesen találkoztam. Nekem így lett az első párom a párom. (Lett 1 gyerekünk, aztán elváltunk, összejöttem mással, szóval egyszer csak beindult az életem ilyen része is.)


Nem vagyok se túl csúnya, se túl hülye, én kövér vagyok, és már akkor is az voltam, na az se kifejezett előny a lányok többségénél. De van, aki nem e szerint választ. ;)


Azt gondolom, Neked is menni fog.

2019. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!