Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság, hogy lehet csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság, hogy lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Egy átlagos lánynál is 100an állnak sorba.

Én egy átlagos kinézetű srác vagyok... De ha megtetszik egy lány és meglátom, hogy nálam mennyivel jobban kinéző (magas, izmos, jóképű) srácokkal lóg már esélytelennek találom és nem is bírok emiatt kezdeményezni nála 😅.

Nem rohanok fejjel a falnak.

Erre van valami megoldás amúgy?

Valaki segítsen legyen kedves!

Előre is köszönöm :)



2019. okt. 10. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Ha átlagos kinézetű vagy akkor simán lehet esélyed csak oda kell valakihez menni xd és nem szabad kreténnek lenned. Mindig legyél magabiztos, határozott.

És menj el kondizni mert a lányok teljesen máshogy néznek egy esztétikus alakú férfira, mert lehet látni rajta, hogy magabizos és kitartó

2019. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha átlagos kinézetű vagy, akkor csupán egy magabiztos és emlékezetes kezdés kell. Nem kell túltolni, semmi extra nem kell, csak légy kedves és ne bunkó “felszedős” szöveggel vagy egy sziamizuval menj oda. Kérdezz tőle valamit, dícsérd meg, ilyesmi. Aztán mindenképp cseréljetek elérhetőséget.

Szerintem csak akkor menj oda valakihez, ha egyedül van. Ha barátnőkkel, más fiúval akkor hagyd.

2019. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!