Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz csajozni...

Miért ilyen nehéz csajozni manapság?

Figyelt kérdés

Alacsony, ronda gyerek vagyok, de azért más csúnya srácoknak is van barátnője, nem értem velem meg mi bajuk van a csajoknak. Folyton azzal koptatnak le, hogy van barátjuk vagy azzal, hogy ronda vagyok.

Van egy srác, dagadt, alacsony, talán fél fejjel magasabb tőlem, de a feje is tök háj és olyan szép barátnői vannak, hogy csak nézek. Azt tudom, hog agresszív és nagyszájú. Én inkább rendes jó fiú vagyok és általában visszahúzódó, félénk kicsit. Régen jó volt, odajött egy csaj hozzám, hogy tetszem a barátnőjének és kész, most meg semmi ilyen néha facebookon rám írnak, hogy bejövök nekik, de az összes csaj olyan messze él tőlem, hogy így semmi sem lehet köztünk. Nekem már mindegy hogy néz ki a lány külsőre, csak rendes legyen és szeressen.



2013. máj. 30. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisugárzás.. Meg életmód lehetsz jó fiú meg minden de ha nincs egy magabiztos kisugárzásod akkor cseszheted.
2013. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

- Honnan tudod, hogy az a srác agresszív? Miben nyilvánul ez meg?


- Miért akadály a távolság?

2013. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
This is the real world.
2013. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Az évezred ***** válasza:
Elöször is kicsit a sarkardra kéne állni. Ha már külsöleg okádék vagy, akkor legalább légy határozott, humoros. Egyéniség! Ne bögd át az éjszakát ha elutasítanak, hanem próbálj tanulni belöle.
2013. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért nehéz, mert elhiszed, hogy az. Nincs önbizalmad, s így tényleg egy lúzer vagy, voltál és maradsz is. (Amíg ezen nem változtatsz...)
2013. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad. Tűnj magabiztosnak, az sokat segít.
2013. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Legyél meleg, vagy egyedül fogsz meghalni 9 macskával.
2013. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es, te már csak tudod. Sajnálom, tesó.
2013. máj. 30. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat mar ne haragudj, de ezek szerint azoknak a csajoknak "szepnek" tunik az a dagadt gyerek....kisugarzas...az hogy messzirol latszik rolad hogy elkeseredetten es szanalmasancsajozni probalsz h minel ha,arabb legyen megk.urni vkit, az ijeszto hozzaallas.....
2013. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert elkönyveled magadat ,hogy te úgysem kellesz egy lánynak sem. Közbe meg a dagadt 'haverodnak' jó a dumája , laza , és nem görcsöl rá a dologra , azért van mindig jó csaja. legyél lazább és több önbizalmat !
2013. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!