Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz csajozni...

Miért ilyen nehéz csajozni manapság?

Figyelt kérdés
Régebben még maguk a csajok flörtöltek, adtak jeleket, egyik még meg is kérdezte van-e barátnőm és ez mind élőben történt. Ma meg a hülye facebook-os korszakban, csak a facebookon ír rám nagy ritkán egy kevés lány, mert bejövök neki, de ez már nem olyan, mint régen, akkor Tök szép csajok adtak jeleket, itt meg facebooon azt látom, hogy a szép lányok egója elszállt, már-már istennőként lealázzák a fiúkat, sok szerencsétlen, ostoba srác még teszi is alájuk a lovat, ez azért az ő hibájuk is, elismerem. Ott nyáladzanak, hogy de szép kislány vagy meg milyen jó alakod van és észre sem veszik, hogy csak saját magukat és a férfi nemet alázzák le és emelik helyette magasra a nőket, vagyis inkább a kislányokat, mert ezek többnyire tinik azért, bár vannak huszonéves egyetemisták is köztük időnként. Vicc, ami megy ott, hiányoznak a régi idők, amikor még nem volt facebook és az emberek jobban ismerkedtek kint a való életben, lehetett lányokat leszólítani, mosolyogtak a lányok, most meg tök bunkók, alig van, aki értékeli, ha egy fiú odamegy hozzá ismerkedési céllal. Ráadásul még akkor is a hülye facebook-ot nyomják a telójukon sokszor, ez a legjobb vicc az egészben. Hányok ettől a mai társadalomtól. Facebookon is rendes lányokat keresnék, de valahogy nem találom, ahogy a való életben is, olyan jól elbújnak sajnos vagy már foglalt, ha találok is nagy sokára egyet. Pár hete is leszólítottam egy csajt buszmegben, tök rendes volt és még szép is, de persze mondta, hogy van pasija, amit én tiszteletben tartottam, így puszi kíséretében elváltunk. Szóval elég szomorú ez, ha van is riktán rendes, megfelelő lány a számomra arról kiderült, hogy párkapcsolatban él. Sok olyan lány, aki jól néz ki, de cigizik és züllött életet él meg dugatja magát buliknak, na nekikk nincs pasjuk, értem is miért. Nekem sem kellenek ilyen lányok. Bár elismeretm nem vagyok egy helyes fiú arcra, így nehezebb nekem, de mivel nem is vágyom tökéletes külsejű barátnőre és kb. minden második-harmadik lány bejön külsőre, szerintem nekem nincsenek is nagy elvárásaim külsőre, de jellemre annál nagyobbak.
2013. jún. 2. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek pala,de én nem hagyom magamat :) Minden héten más csajjal.. így kell ! 16/f :)
2013. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csajozni nem nehéz.Jól nyitni megfelelő lánynál.Na az már nehéz
2013. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akinek nehezére esett, az régen se tudott, akinek meg ment, az még ma is tud...

Saját bénaságodat és szerencsétlenkedésedet kár a technikára és a fejlődésre fogni!

2013. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert sok a r*banc akinek csak a sok SWAG-es majom kell ezért.
2013. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!