Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon csak a távolság miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak a távolság miatt nem akarja?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 hónapja megismerkedtem egy sráccal. Többször randiztunk azóta, és úgy láttam, nagyon jól kijövünk.

Mindkettőnk szerint korai lenne még azt mondani, hogy együtt vagyunk, viszont én azt hiszem, hogy többet érzek iránta szimpla szimpátiánál. Állítása szerint ő is.

Ami problémát okoz köztünk az a távolság. 100 km-re élünk egymástól, ami mondjuk szerintem még áthidalható, főleg úgy, hogy mindkettőnknek van saját kocsi, és igazából megtehetjük, hogy menjünk.

Bár ő most a szüleivel lakik, akik előtt nem vállalja fel, hogy meleg, így az együtt alvásra az én lakásom opció csak.

Ami bánt, hogy keveset találkozunk. Sokszor van, hogy egyszerre van szabadnapunk, olyankor együtt tölthetnénk az időnket, de mindig leráz, hogy neki most épp a háznál van dolga, kint van az asztalos műhelyben, ilyesmi. Tudom, hogy ott van, és nem mást csinál, csakhát lehetne épp velem is. 😬

Szerintetek 1,5 hónap ismerkedés után nem hülyeség előhozakodni azzal, hogy mondjon valami biztosat, hogy akar-e komolyabbat vagy csak szexet szeretne? Vagy még korai bármi ilyesmit megkérdezni? Ettől erőszakosnak tűnnék?



2019. okt. 11. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Beszéljétek meg a helyzetet, mondd el neki hogy téged bánt ez a dolog. Ha kedvel, meg jól kijöttök biztosan megfogjátok tudni beszélni a helyzetet. Nem tudhatjuk miért tölti ott az idejét nem pedig veled. Szerintem legjobb ha letisztázod ezt vele,
2019. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1-es, az a baj, hogy ilyenkor csak tereli a temat. Azt mondja, o ragodik a tavolsag miatt, de fontos vagyok neki, mindig irja, hogy mennyire hianyzom. Csakhat a mellekelt abra nem ezt mutatja. De ma tervezem neki szegezni a kerdest. En nem varok senkire. Eddig azt latom, hogy neki ez igy jo, hogy neha van kivel osszebujnia, ket het utan le is fekudtem vele (bar lehet nem kellett volna 😅), igy ez is kezen fekvo.

Kerek tole egy egyenes valaszt.

2019. okt. 11. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!