Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság csak szerintem egyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság csak szerintem egyre felszínesebbek a kapcsolatok/emberek?

Figyelt kérdés

Nyilván vannak ez alól kivételek, de általánosságban szerintem elmondható, hogy a legtöbb embernek a külső a legfontosabb, természetesen az is fontos szempont, hiszen első benyomás stb. Meg egy kapcsolatban nyilvan kell a vonzalom.. Na de azt nem értem meg, amikor CSAK a külső vagy pénz vagy bármi miatt van valaki együtt a párjával és nem azért mert őszintén szereti. Csak szerintem van ebből egyre több?

Egyszerűen nem értem meg a saját korosztályomat.



+1 szerintetek hol érdemes ismerkedni? Vannak olyan fiúk akik elfogadóak, nem felszínesek és komolyan gondolják az ismerkedést?



2019. okt. 18. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy felszínes az egész és jól látod, az anyagiak és a külsőségek döntőek kapcsolat terén. Szerinted miért van annyi magányos ember manapság és miért vannak 30-40 évesek gyerek nélkül? Fiatal korban amikor gyereket kell vállalni (20-30 között szerintem, 30 felett ritkább) akkor inkább a szórakozás és a bulizás a fontossági sorrend, aztán amikor megszűnik ez az életmód mert nyílván megfog szűnni akkor fog rádöbbenni az illető, hogy rossz volt a fontossági sorrend. Hogy vannak-e olyan fiúk akikről te beszélsz? Persze, hogy vannak méghozzá nem is kevés, megmerem kockáztatni fiúban több van mint lányban.. csak tudod hol a probléma?? Hogy mint például engem is már egyszerűen nem érdekel ez az egész “komoly kapcsolat” téma mert mindkét hosszú kapcsolatomból olyan szinten szarul jöttem ki amiatt mert a lánynak fontosabb volt az alkohol meg a spanolás, hogy el sem tudom képzelni hogy hogyan lehet innentől kezdve nem a nőkben/lányokban hanem a párodban megbízni. Ez oda-vissza megy.. 21/F
2019. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

#1

Teljesen egyetértek veled!

Nyáron barátnőm megcsalt azzal aki a legjobb fiú "barátja" volt! És utána még 1 hétig hazudott, mire rájöttem mi is történt! De a mai napig én vagyok a szemét! Nekem ez volt az első ilyenem, eddig mindig normálisan váltam szét a párommal! Igaz nekem ő volt az első aki 20km-nél messzebb lakott! Annyit kértem tőle, hogy ne hazudjon, de ennyi bizalom se volt felőle! Nehéz megtalálni a megfelelő párt, aki hűséges! Most úgy vagyok vele, hogy mindenki ba*sza meg és most az életemre koncentrálok! Nehéz megmondani, hogy hol tudnál normális pasikkal ismerkedni! Majd egyszer valahol megtalálod! Sok sikert! 22/F

2019. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
61%

Üdv!


Sajnos manapság valóban felszínesebbek a kapcsolatok, ezzel sok mindent nem tudsz tenni és úgy hiszem, ezt a témát már ízlelgették a korábbi válaszolók.


De azért tudnod, hogy a külső igen is fontos (nem vagyok vak, láttam ezzel Te is tisztában vagy). Itt a lényeg a szubjektív véleményen van, mert ez külső dolog igen is extrém-szubjektív... Pl. Nekem nem tetszenek a nagy mellű lányok, de nagyon imponálnak a kevésbé szemrevaló domborművel megáldott hölgyek. Vagy pl. azokat a lányokat, akik valamilyen metál-zenekar pólóját viselik sokkal valószínűbb, hogy megbámulom, mint az aktuális divatnak hódoló barbi-babákat. Ellenben más azt mondja ezekre a lányokra, hogy "csufi emós csitrik"...


Szóval ez a külső dolog, ez fura tudod... Nyilván a szeretet sokkal fontosabb egy kapcsolataban, de mit vársz a még éretlen 16-22 éves suhancoktól? Sokuk még nem elég érett egy szereteten alapuló kapcsolatra, erről nem ők tehetnek, majd megérnek.


De azért ne folytass aszkéta életmódot és izoláld magad a fiúktól 30 éves korodig.


Látom azért Te, kedves kérdező az érettebb és értelmesebb "fajtából" való vagy, de így is nehéz lesz felvenned a versenyt a felszínes és butácska tyúkokkal.


Azt tanácsolom Neked, hogy ha elég elszánt vagy, akkor menj el bulikba, koncertekre vagy bárhová, ahol Te jól tudod érezni magad. Légy körültekintő és biztos találsz majd olyan személyt, aki komolyan gondolja az ismerkedést és megérdemli a ráfordított időt.

Sok sikert! 😙

2019. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
A média, az elvárások, és a fogyasztói társadalom hedonista vágyaitól fűtött világ végterméke ez. Az emberekből teljesen ki lett írtva a kultúra. Egy olyan világ ez, ahol mindenki egyedinek hiszi magát, közben nem több egy sorozatgyártott sablonnál. Az elveket, identitást, és a személyiségeket váltották az álarcok. Mindenki üldözi saját magát, de sehol sem találja, és nem érti, hogy miért. Nem fogja fel, hogy hamis példát állítottak elé. Azt hiszi, hogyha megveszi a legújabb Iphone-t, a legmenőbb/trendibb ruhákat, lefekszik 100 fiúval, vagy lánnyal akkor tartósan boldog lesz. Pedig ezek csak pillanatyilag enyhítenek a frusztráción. A fogyasztói társadalom, a rendszer amiben élünk pedig pont ezt a frusztrációt próbálja bennünk erősíteni, azért, hogy a boldogtalanságunk lévén fogyasszunk, és termeljük a GDP-t. Tehát a válaszom ez. A jelenlegi rendszer miatt van mindez. Már felnőtt egy generáció a plázák és hypermarketek árnyékában, x-faktort, és reality showkat nézve.
2019. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!