Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borderline-ként lehet valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline-ként lehet valaha megértő, elfogadó, szerető társam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok még 18, és nem diagnosztizáltak még borderline-al, de nagyon nagyon valószínű hogy az (is) van.


Eddigi tapasztalataim alapján nagyon nagyon NAGYON nehezen fogják fel mások a tüneteim súlyosságát, és azt hogy az Ő szavuk/tettük hogyan hat rám.

Hagyjam az ismerkedést, egyáltalán megérné ezzel foglalkoznom?



2019. okt. 23. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor lehet elfogadó társad, ha nem fogod őt bántani. Ha nem támadsz rá azért, mert épp kiváltott belőled egy inger egy agresszív kirohanást. Ha nem szólogatsz be neki gonoszul (met azt fantáziálod, hogy volt egy rossz szemvillanása, és az biztos neked szólt...), ha nem próbálod megalázni (mert azt képzeled, hogy valamit tett ellened). Szóval ez egészen rajtad múlik. Ha jól tudsz bánni vele, és nem várod el, hogy tűrje el, hogy bántod, akkor igen, lehet társad.
2019. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok még 18, csak gyanakszok hogy borderline lehetek, de van barátom, egyedül neki mondtam el eddig a gyanúmat erről, és ő támogató.

Szóval nem kell hagyni az ismerkedést, összejöhet, csak oda kell figyelni hogy ne azért legyen az a valaki hogy legyen, ne legyél társfüggő, hanem azért mert TÉNYLEG szereted.

2019. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!