Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 18 leszek és még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 18 leszek és még nem volt senkim. Szerintetek hol/hogy kéne ismerkednem? 17/l

Figyelt kérdés

Külsőre átlagos vagyok szerintem, bár eléggé megváltoztam az elmúlt évekhez képest, azért ott voltak problémák:D...

Belsőmről annyit tudok mondani, hogy mindenkivel megtalalálom a közös témát, sok emberrel jóban vagyok.

Talán a legfőbb probléma abban lehet, hogy gyáva vagyok sajnos, nem igazán merek nyitni. Talán a netes ismerkedést kellen megpróbálni de nem tudom:/ tudnátok esetleg segíteni?


2019. okt. 26. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Netes ismerkedés? Hát itt vagyok :D!!

Nah de viccet félre téve...

Már ahogy olvastam a kérdésed éreztem, hogy valószínűleg visszahúzódóbb vagy, ha emberi kapcsolatokról van szó.

Én is 17 éves korommban változtam nagyon sokat és ennek hatására lettem kicsit visszahúzódóbb, ami tök természetes.

Saját magunknak is "újjak" vagyunk, nem igazán ismerjük a határainkat, kissebb az önbizalom és ennél fogva visszafogottabbak leszünk.

Az ismerkedést mindegy hol kezded. Kezdheted online felületen is, a lényeg, hogy mindig egy kicsit a komfort zónádon kívül essen az a dolog amit csinálsz.

Egyre többet fogsz merni és egyszer azt veszed észre, hogy sokkal nagyobb az önbizalmad és ha egy szimpatikus sráccal beszélsz, akkor nem a földet nézed, hanem a szemét.

Ha sokat dícséred magad és meg is győzöd magad arról, hogy ezt komolyan modod és tényleg gyakran teszed, akkor azt el is fogod hinni és önbbizalmat ad. Ez nem vicc tényleg működik :D.

Persze az idő teltével már nem igazán kell magad győzködni, hogy ez tényleg így van, ainkább csak emlékeztetni kell magad :D

Én egyébként 19 vagyok szóval még frissek az emlékek, nem kell régmúltról beszélnem :)

Sok sikert az ismerkedéshez és dícsérd magad unásig :DD

2019. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit tapasztaltam, hallottam az az, hogy az a baj ilyenkor, hogy az ilettő nem kezdeményez. Sokan csak várják, hogy az ölükbe potyanjon egy kapcsolat de ennek kicsi az esélye. Kezdeményezned kell sajnos. Az internetett nem igazán ajánlom mert egy csomó olyan embert is megismerhetsz akit amúgy nem akarnál. De ez már egy jó jel, hogy ide ki írtad, mert változtatni akarsz ezen. Akár még rám is rám írhatsz a gondolod, de ilyenkor javaslom, hogy emberektől kérj egy facebookot és élő tali elött min 1 videó chatet.

jha, és még valami: Ne bulikban, meg bárokban ismerkedj. Ott is lehet, nem azt mondom, de gyakrabban találhatsz értelmesebb embereket, kávézokban, teaházakban, a villamoson, igazából akárhol. Bulikba eddig nem nagyon találkoztam nem részeg emberrel. Sok sikert :)

2019. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!