Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek magammal egyedül,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal egyedül, mert semmilyen lány nem illik mellém, ilyen tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Azt eddig is tudtam, hogy a bulizós, sikítozós, féleszű lányokkal nem egy világban élünk.

Most megpróbáltam egy félénkebb,, nem külsőséges lánnyal, aki inkább művész lélek vagy ilyesmi. Nos, ő is teljesen az ellentétem.

Nekem nincs lány esetem, én ezt el is fogadnám, csak a magány így fel fog emészteni, ha csak nem kezdek valami újba, de nem tudom már mit tegyek.

Valaki olyan lenne esetleg aki nagyon hasonló élet háttérrel rendelkezik mint én, de ez eleve nagyon kevés eséllyel van, mellette hogy tetszünk is egymásnak, illetve jól kijöjjünk, hát eléggé esélytelennek érzem már.

Minden lánnyal olyan üresnek érzem magam, meg magányosnak, hiába vannak velem.

Valamiért azt érzem, hogy mindenkinek nagyon eltér a világa az enyémtől. Én mindíg magamnak való voltam inkább, attól hogy volt sok barátom, és sosem piszkált senki, még magányosnak éreztem magam, és egyedül a világban.

Biztos van valami betegségem vagy csak, meg a kiskori traumák stb miatt lettem ilyen, de ezekkel már késő bármit kezdeni.

Nem tudom mit várok ettől a kiírástól, de gondolom ilyesmire tervezték ezt az oldalt.

19f


2019. nov. 2. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is mindig ezt érzem és ennek ellenére én próbáltam bulizó "focista" srácokkal jól érezni magam de nem ment.Mágy úgy vagyok vele hogy egyszer találok valakit aki olyan mit én. Csak azt tudom neked is javasolni hogy reménykedj . 17L
2019. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit en is igy erzem magam. "Kicsit"...ehh... Nagyon.

En nő vagyok, eléggé masvilaginak erzem magam, vagyis az atlag srácokhoz kepest

2019. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

19 évesen még nagyon fiatal vagy. Elötted az élet, ha 29 éves vagy azért megértem a félemedet, de 19 évesen most kezdödik még csak az élet elötted.


A probléma, hogy az emberek többsége csak a kinézetet nézi. Talán kezdj el olyan lánnyal ismerkedni aki habár nem tetszik kinézetre de jófejnek tartod, és ha mást nem barátságot is eltdusz képzelni.

2019. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyannal próbáltam hidd el, mondjuk nekem tetszett, pedig sem formára sem ilyesmire nem a "tipikus" lány kategóriát üti, de agyban annál inkább. Illetve nagyon eltérő az én életformámtól, vagyis annyira nem, csak ő inkább az utcán szembejövő csövessel is ismerkedne, én meg kb senkivel. tízből ha egy ember érdekes számomra, akkor már jól érzem magam egy közegben.
2019. nov. 2. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Először is, gondokt át, hogy mi foglalkoztat. Ha ez megvan keress rá neten, vagy menj el egy olyan klubba, ahol sok olyan emberrel találkozhatsz, akiket ugyanez a dolog érdekli. És az itt megismerkedett lányokkal máris lesz egy közös pontod😀

Ha szeretnéd beszélhetünk erről priviben.

18/l

2019. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy segít-e a tudat, de vannak lányok, akik ugyanígy éreznek. Például én is. :D 19/L
2019. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Segít köszönöm, csak előrébb nem visz.. :( xd
2019. nov. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!