Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan illik bemutatkozni...

Hogyan illik bemutatkozni velem kb egykorú (18-20 éves) lányoknak, amikor egyedül érkezek egy 10-15 fős társaságba?

Figyelt kérdés
Mikor megérkezem köszönök azoknak akiket ismerek, fiúknak kézfogás, lányoknak puszi, a fiúknak akiket nem ismerek kézfogással bemutatkozom, viszont a lányoknak akiket nem ismerek nem tudom, hogy kéne bemutatkozni. Kézfogás vagy puszi? Olvastam ilyet, hogy a férfi mutatkozik be először, de a nő nyújtja először a kezét kézfogáshoz, azonban fiatalok vagyunk és ezek nem hivatalos találkozók, hanem baráti iszogatások, illetve nem hiszem, hogy sok fiatal lány ismerné ezeket a szabályokat. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy ezt hogyan szokták, a fiatal lányok hogyan várják el. Olyat is láttam, hogy valaki nem ment oda mind a 15 emberhez, ez illetlenség vagy ennyi embernél már nem kell odamenni mindenkihez egyesével?
2016. febr. 9. 01:20
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Na igen, mikor ennyi idő voltam, ezt a kérdést én is feltettem magamnak.

Leginkább rajtad függ, elsősorban attól, hogy mennyire vagy rámenős.

Ha bevállalósabb partyarc fajta vagy, akkor menj oda simán az összeshez, és nyálazd végig őket, ha pedig az a kultúrát előnybe részesítő egyén vagy, akkor vagy nyújtja a kezét, a bemutatkozásod után, vagy nem, és akkor maximum csak a nevedet tudja meg, ahogy te is az övét.

Amúgy szerintem ezt a kérdést ők is felteszik magukban, ha pedig nem, akkor az már nem a te gondod. :)

2016. febr. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ennyi idős* bocsánat. :D
2016. febr. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Én rámosolygok, kezet rázok, bemutatkozok. Nem kell ezt túlkapni :D
2016. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 fos csoportnal, nem kezeskrdnem vagy pusziznam vegig meg azt a 8 embert sem akiket ismerek. Koszonnek, meondanam a nevem ugy hogy mindenkinek szoljon. Puszi, kezrazassal kirekeszted azokat akiket nem ismersz/akik nem ismernek. Kellemetlen lenne mindenkinek.
2016. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!