Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak egy duci lányt?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de nagyon tetszenek a duci lányok. Nem arra gondolok hogy szeretem ha van a lányon egy kis fogni való,mert azt szerintem mindenki szereti. Hanem arra, hogy szeretem ha picit több is van rajta a kelleténél. Hol találhatnék ilyen lányt? 18f

2019. nov. 3. 16:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Írj privátban, ha szeretnél beszélni:)
2020. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Én nem értelek haver... De ha kövér lányokra buksz minden sarkon találsz.

Nekem van olyan lány ismerősöm aki 16 éves nagyjából 120kg

De kieszik 5 embert legalább.

Mit lehet azon szeretni b@sszus

2020. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem akármilyen lánnyal akarsz ismerkedni ne vadidegeneknél kezdj, hanem járj hb-ra és ott a haverod barátnőjének a barátnője lehet a te eseted. Sok sikert én is így jöttem össze a barátnőmmel.
2020. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A legtöbb duci lány nem talál magának fiút,és erre itt vagy te...

Az ugyan olyan hogy például imádom az okoska visszahúzódó fiúkat (általában az ilyen fiúk nem találnak lányt valamiért ) erre nem találok ilyen fiút peddig én szívesen ismerkednék ilyenel ,és általábban az ilyen tipusu fiuknak nem jön össze lány.

Ezt azért írtam mert mindig így van amikor keresel akkor nem találsz ,mikor nem keresel akkor találsz..

Hiába nem találnak a duci lányok maguknak fiút ,te itt vagy még se találsz duci lányt..

Szerintem imádnának téged az ilyen lányok bár én nem láttalak téged.

Milyelőt írnál én nem vagyok duci ,vékony vagyom 70 kg ,180cm magas.

2020. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*mielőtt
2020. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Itt vagyok🙋🏽‍♀️
2020. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nah kérdező láttod már talált is duci lányt
2020. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hány kilo vagy?
2020. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!