Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult ez ki?

Figyelt kérdés

Szóval, engem tökre undorít, hogy a kapcsolatok 80%-a a szexen alapul... Én úgy gondolom, hogy ha együtt vagyok valakivel, akkor szeretnék vele elmenni randizgatni, állatkertbe, moziba, akárhova, vagy akár otthon filmezni, egymásnal aludni, de mindezt szex nélkül. Persze nem azt mondom, hogy soha nem fekszünk le, csak azért szerintem ehhez bizalom kell. Szerintem a szex annyira intim és nem kéne egyből odaadnunk magunkat a párunknak. Mi lesz akkor, ha öregek leszünk és már nem tudunk úgy teljesíteni az ágyban? Szerintem nagyon sok kapcsolat azért megy tönkre, mert "már nem olyan a szex". Basszus, alapból nem ezen kéne alapulnia. Sokkal élvezetesebb lehet, ha ritkábban van szex, de akkor sokkal jobb, mint úgy, hogy a mindennapok része...

Kicsit hosszú lett...

Ti mit gondoltok?


2019. nov. 3. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled.
2019. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek ebben. Azt nem tudom hogyan alakult ki, de bízom abban hogy sokan vagyunk még olyanok akik így gondolják. Én úgy gondolom egyébként hogy minkét nem hibás. Habár nő vagyok egyre inkább azt veszem észre hogy a lányok/a nők sokkal könnyebben odaadják már magukat a fiúknak/férfiaknak. Sokszor láttam olyat buliban de akár suliban is hogy a lányok másznak rá a fiúkra. Nyilván ezen nem a normális kezdeményezést értem hanem amikor szó szerint felajánlkoznak. Természetes a fiúknak/férfiakban is van hiba, felszínesek, illetve a csak le akarlak fektetni, meg csak egy éjszakára kellesz dolog, de én úgy gondolom mindkét nemben vannak ilyenek is olyanok is. Van aki csak egy éjszakásat akar, van aki komoly kapcsolatot. Mindenkinek meg kell próbálni megtalálni a hozzàillőt.
2019. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A szex a szerelem beteljesülése és bem egy eszköz.

Change my mind.


18/f

2019. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem vagyok egyedül, aki így gondolja 😀 most ezért nem szeretnék új kérdést feltenni, de szerintetek mennyi az az idő, amennyit lehet "váratni" a fiút, ahhoz, hogy megtudd, hogy nem csak arra kellesz neki? Illetve szűz is vagyok, úgyhogy tényleg nem szeretnék akárkivel összefeküdni, aki egyből utána lelép...
2019. nov. 3. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:

#3-as voltam

Szerintem van akiben 1 hét alatt is meg lehet bízni, már ha inteligens pasit szedsz össze, valakinek kell fél év.

Szóval ismerd meg jól a pasidat, ő is ismerjen meg téged, legyetek szerelmesek, hozzátok meg a döntést, szex.

Vagy valami ilyesmi, csak jól kell időzíteni.


18/f

2019. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😌
2019. nov. 3. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a legnagyobb problémám a mai párkapcsolatok túlnyomó részével. Alapból nem igazán érdekel, hogy ki mit csinál, de nyilván engem is érint valamennyire ez az egész, mert én is a társadalom részese vagyok, és sajnos azt tapasztalom, hogy rengetegen a szexet veszik leginkább figyelembe. Persze ilyenkor mindig megkapod, hogy mekkora prűd vagy, pedig egyáltalán nem erről van szó, na mindegy. :D Sajnálom, hogy kevés olyan gondolkodású ember van, mint te.
2019. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!