Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 19/F BP

Figyelt kérdés
Mindig is voltak gondjaim ezzel mert alapból kicsit visszhúzodó vagyok (nagyon) de azért sikerült már barátnőt szereznem igaz még olyan komoly nem volt soha. Az ismerkedést az sem könnyítette meg, hogy olyan suliba járok ahol nagyon kevés lány van, meg akikkel így néha beszélgetni szoktam nem igazán az eseteim. Amit rólam tudni lehet sokat olvasom szeretem a filmeket és a videojátékokat, de lehet velem azért komolyabb dolgokról is beszélni.

2019. nov. 7. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy visszahúzódó vagy, nem azt jelenti, hogy nem tudsz változtatni, fejlődni, vagy megtanulni nyílt emberként beszélgetni idegenekkel.

Írhatnám a netes próbálkozást, de az is olyan, hogy persze így könnyű, de minimális az esély, hogy abból lesz is valami. Kezdj el élni, barátkozni és majd alakul valakivel. Az ismerkedéshez meg nem kell konkrét hely, mert bárhol lehet. Nem a helyszín a lényeg, hanem a kommunikáció és a szimpátia.

2019. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség hogy neten nem lehet ismerkedni. Én szinte majdnem az összes barátnőmet online ismertem meg. Annyi az egész titka hogy ne azt a szürke sémat kövesd amit mások (szi,mizujs...) Csak humorosan, lazán aztán amikor már tudtok néhány dolgot egymásról akkor tali. Az is tény hogy nem mindenki nyitott erre. Egyébként ha olvasol- könyvtár vagy dedikalas. Pl itt már van is közös témátok. Filmek,jatekok- vannak rendezvények ahol pl youtuberekkel lehet találkozni (meg nem mondom mi a neve, annyira nem vagyok otthon ebben a témában). Ha ilyen rendezvények nincsenek a kozeledben akkor meg keress új hobbikat.
2019. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem azt írtam, hogy lehetetlen neten összehozni valamit. Viszont személyesen eredményesebb, mert általában rögtön kiderül a szimpátia hiánya vagy megléte. Neten viszont van, hogy csak húzzák az ember agyát és még sorolhatnám. Meg amúgyis ráfér, hogy összeszedje magát és nyitottabb legyen, mert egyedül is boldogulnia kell az életben.
2019. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!