Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vissza húzódó vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza húzódó vagyok és kicsit félénk hogyan és hol kéne ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Volt már párkapcsolatom, de mind ugyan úgy végződött. Pedig semmi olyat Nem tettem ami miatt ezt érdemeltem volna. Már tényleg úgy érzem, hogy ilyen téren esélytelen vagyok. 18/f

2019. aug. 27. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, kondizni és minnél többet vagy lent a teremben és csinálod normálisan a dolgod akkor időről időre nagyobb lesz az önbizalmad aminek segítségével leszólogatsz csajokat plussz ha ez megvan ott lesz a bomba tested is amire a lányok nem nagyon tudnak nemet mondani
2019. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, vannak olyan lányok akiknek a kicsit csendesebb fiúk jönnek be. Csak meg kell találnod a hozzád való lányt :)
2019. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!