Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tartsam fenn egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fenn egy lány figyelmét kb 30 percig?

Figyelt kérdés
buszon utazom és tetszik egy lány oda mennék hozzá csak nem tudom mivel tartsam fent az érdeklődését a végállomásig mert én amit néztem megszólítós videókat ott csak megszólították a lányt beszéltek egyvalamiről majd elkérte a lány élérhetőséget és ennyi nekem ennél több kéne

#érdeklödésiszintfentartás
2019. nov. 7. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Erről is van videó. 😂 Nézd meg ha van kedved és időd.

[link]

2019. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dobd meg pár 20.ezressel
2019. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha elég jól megtaláljátok az összhangot akkor nem lesz problémád a 30 perccel, talán kevés is lesz, viszont ha meg nem és nagyon döcögős és erőltetett a beszélgetés, akkor jobb talán ha hagyod. Szerintem a lényeg, hogy ne stresszelj rá, úgy állj hozzá mintha egy haverral dumálnál.
2019. nov. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!