Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Valakinek valami javaslat?

Tudom sokan vagyunk ebbe a bajba, de örülnék ha valaki valami tanácsot tudna adni.

Na szóval(17/f)

Lányok mellet alig tudok beszélni,lefagyok, nem tudok témát találni csak nagy nehezen..

Eddig egy barátnőm volt 15 évesen egészen egy évig de szakitotunk. Előtte rosszabb volt senkivel se tudtam beszélni és ő segitett hogy ez javuljon.

De mostanra ismételten se leszólítani, és ha már megvolt beszélgetni nem tudok.

Ebből adódóan se barátokat, se párt nem tudok keresni..

Ez az érzés olyan embereknél elmúlik akiket több mint egy éve ismerek talán mert benük már megbízók..

Helyesírási hibákért bocsi előre is.

nov. 9. 05:43  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom, te hogy vagy vele, de én úgy "hallottam" az alkohol nagyon jó stresszoldó.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 06:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Alkoholt kihagyom, ugy születem hogy a szervezetem nem bontja le szóval nekem ez ugrott, főleg a suliba nem fogok inniXD

De azért köszi.

# 2/5Időpont nov. 9. 07:35 Privát üzenet

Nagyon jól ismerem ezt az erzest. Amíg nincs közös pont, közös téma addig görcsöket hogy mit fog gondolni rólad a másik ember.

Én nem gyogyultam ki belőle teljesen mai napig, de nagyon sokat segít ha ott van veled egy barátod a közelben. Illetve ami talán még fontosabb: Ne akarj megfelelni senkinek. Ne erdekeljen hogy mit fog rólad gondolni. Ha még baja van veled, az az ő baja nem a tiéd.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 9. 09:27 Privát üzenet
Előző vagyok. Bocsi, szivat az autocorrect de szerintem érthető

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 9. 09:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Persze értem amit írsz és igen én igy érzek sajnos..

Hát barátos téma nem megoldható mert nagyrészt azok már elhagytam nem az én hibámból és ja ezért akarnék ismerkedni/beszélgetni;)

# 5/5Időpont nov. 9. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kreatív randihelyek a mozi-kaja-séta kombón túl?
Bármi javaslat?
Aggódnom kell, engedjem el? Bármi javaslat? Nagyon meghálálnám, kihúzna a depresszióból egy olyan válasz, ami segít.
Teljes önbizalom hiány, javaslat?
Nagyon tetszik egy lány meg talán én is bejövök neki, csak az a baj, hogy régebb óta ismerem és nem merem neki bevallani, de finoman utalok rá (egy osztályba járunk). Mi lenne a javaslat?
Mit tudtok javasolni?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!