Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakinek valami javaslat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami javaslat?

Figyelt kérdés

Tudom sokan vagyunk ebbe a bajba, de örülnék ha valaki valami tanácsot tudna adni.


Na szóval(17/f)

Lányok mellet alig tudok beszélni,lefagyok, nem tudok témát találni csak nagy nehezen..

Eddig egy barátnőm volt 15 évesen egészen egy évig de szakitotunk. Előtte rosszabb volt senkivel se tudtam beszélni és ő segitett hogy ez javuljon.

De mostanra ismételten se leszólítani, és ha már megvolt beszélgetni nem tudok.

Ebből adódóan se barátokat, se párt nem tudok keresni..


Ez az érzés olyan embereknél elmúlik akiket több mint egy éve ismerek talán mert benük már megbízók..


Helyesírási hibákért bocsi előre is.


2019. nov. 9. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy vagy vele, de én úgy "hallottam" az alkohol nagyon jó stresszoldó.
2019. nov. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Alkoholt kihagyom, ugy születem hogy a szervezetem nem bontja le szóval nekem ez ugrott, főleg a suliba nem fogok inniXD

De azért köszi.

2019. nov. 9. 07:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól ismerem ezt az erzest. Amíg nincs közös pont, közös téma addig görcsöket hogy mit fog gondolni rólad a másik ember.

Én nem gyogyultam ki belőle teljesen mai napig, de nagyon sokat segít ha ott van veled egy barátod a közelben. Illetve ami talán még fontosabb: Ne akarj megfelelni senkinek. Ne erdekeljen hogy mit fog rólad gondolni. Ha még baja van veled, az az ő baja nem a tiéd.

2019. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi, szivat az autocorrect de szerintem érthető
2019. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze értem amit írsz és igen én igy érzek sajnos..

Hát barátos téma nem megoldható mert nagyrészt azok már elhagytam nem az én hibámból és ja ezért akarnék ismerkedni/beszélgetni;)

2019. nov. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!