Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem normális lányként hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normális lányként hogyan tudok pasit felszedni? Nem baj, ha olyan defektes mint én.

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy a neten nincsenek jó arcok, mindenkinek van valami agybaja. Na, én ezek közt is kiemelkedően ostoba és degenerált vagyok. Mit tegyek?
2019. nov. 11. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Miket csinálsz? Mi a defekted? :D
2019. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van agybaja nem csak a neten,csak a neten gyorsabban elojon.
2019. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# Tudom.
2019. nov. 11. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy nem vagy normális?
2019. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az agybajoddal együtt tudnál élni, akkor lesz valaki, akinél a jó oldalad elnyomja a rossz oldalad és megszereti az egészedet. A gond az, hogy nem egyszerű ezt az egy embert megtalálni. Továbbá, legyen magad felé is tiszteleted! Ha azt látják, hogy így csapkodod magad, nem fognak veled foglalkozni. Felszedni senkit ne akarj, mert azok, akik elfogadnak úgy ahogy, komoly embereket keresnek és nem olyanokat, akik lapáttal rohangálnak utánuk. Mellesleg, egy szia csodákra képes.
2019. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valójában mindenki defektes, szóval könnyen.
2019. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!