Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 166 cm vagyok és 45 kg....

166 cm vagyok és 45 kg. Szerintetek normális? Szeretnék felszedni minimum 5 kilót, de nem tudom hogyan. Mondanátok pár jó tippet?

Figyelt kérdés

Szüleim is ilyen vékonyak voltak, szóval örököltem de azért mégis jó lenne nem azt hallani nap mint nap hogy milyen sovány vagyok, egyek már rendesen holott rengeteget eszek mégsem látszódik meg rajtam.

16/L



2014. júl. 15. 20:55
 1/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
Bírnál még többet enni?
2014. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lassan a tűrőképességem határán vagyok, inkább mozognék valamit ami segítene a bajomon
2014. júl. 15. 21:28
 3/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
Ha így sem hízol és még mozognál is, még annyira sem híznál. Persze lehet, hogy a mozgás csinálna még étvágyat. Nyilván izomban hízni szerencsésebb lenne, mint pusztán zsírban, így a mozgás is szükséges lenne. Az energiabevitelt növelheted telítetlen zsírokkal is, agy kis térfogatban vihetsz be plusz kalóriákat, hasznos formában. Mellé valamilyen sport. 16 évesen nem mondom, hogy kezdj el testépíteni, de hosszú távon az lenne a legjobb. Ha izmot szeretnél, mindenképpen kéne hozzá megfelelő fehérjebevitel is: 1,5-2 gramm per testsúlykilogramm állati fehérje. A Google a barátod.
2014. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. júl. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!