Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol tudnék olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnék olyan lányokkal ismerkedni, akik minimalista életet szeretnének élni?

Figyelt kérdés

Akik nem költenek sokat, az esetek többségén csak olyan dolgokra költenek, amik tényleg szükségesek. Akik tudatos életet élnek, tárgyak felhalmozásán kívül is megtudják találni a boldogságot.

Elég nehéz ilyen embereket találni a mai fogyasztói társadalomban.


2019. nov. 13. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Menj keletebbre ott csak ilyen van
2019. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Vagy lehet érdemes lenne felhozni a lány ismerőseid körében, egyre többen (bár még mindig kevesen) nyitottak erre. Meglehet valaki gondolkodik abban, hogy később ilyen életet szeretne élni, amikor már önálló életet kezd.
2019. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb talán hogy keress facebookon "zero waste" magyar csoportokat. Hátha akad bennük 1-2 szingli lány is :)
2019. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is azt vettem észre hogy szerencsére egyre többen nyitottak erre, viszont sajnos az én koromban (19) a legritkább.


Általában tudatos életet a lányok többsége inkább 25 felett él, nem tudom miért. (A fiukat nem tudom hogy vannak, nem figyelem annyira)


De szerencsére vannak kivételek is.

2020. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!