Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Nektek mi lenne kizáró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Nektek mi lenne kizáró ok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
...Ami miatt nem kéne egy lány? Külső, belső egyaránt érdekel. Az egyik pasim azért szakított velem, mert mégsem tetszettem neki, a másiknak meg az volt a baja, hogy nem vagyok egy plázap* csa alkat. Ez miért akkora probléma? Őszintén...
2019. nov. 16. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok tini, de sose szerettem a plázap.csákat. Ami taszít, az az igénytelenség. Belsőben meg ha ostoba, vagy nem egyezik az ízlésünk.
2019. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Most akkor sorolok párat de ez csak az én esetem. Szóval ki van zárva minden olyan lány, aki túl hisztis és mindenen meg sértődik amin egy normális ember nem. Ha túl kövér, és most nem a simán teltebbekrol beszélek mert valamelyik bejön, de ha valaki kövér az is ki zárva, ha transzi az is ki zárva, ha lófeje van az is, ha nem megtiszteltetésnek veszi hogy érdekel engem hanem el várja hogy én teperjek folyamatosan az lemondhat rólam, meg az is aki annyira felénk hogy néha simán nem mer válaszolni pedig én nem sértődnék meg.
2019. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Az igénytelenség.
2019. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Kinézet: Ha nagyobb darab mint én. Magasabb lehet, de vállasabb/kerekebb ne legyen.


Belső: Túlságosan rám akaszkodó, unalmas, buta, tájékozódatlan és semmiről nincs saját véleménye csak úgy úszik az árral.

2019. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lazy Lover ***** válasza:
35%
Ha igènytelen meg csunyàn beszèl
2019. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A párkapcsolat.
2019. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Igénytelenség, műveletlenség
2019. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem,hogy miért lettem lepontozva.

Mióta jó,az,hogy ha egy lány igénytelen?

2019. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már értem miért nincs pasim... Túl magas az elvárásaitok. ,,Ilyen ne legyen, olyan ne legyen, amolyan ne legyen” pffff.
2019. nov. 16. 18:24
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Van pár ilyen dolog, de amiket exed felhozott, az b*romság.

Komolyan, mi az, hogy mégsem tetszettél neki?? Talán eddig csukott szemmel találkozott csak veled, és most, hogy kinyitotta, rájött, hogy hopp, mégsem tetszik? Bocsi, de ennél butább, átlátszóbb kifogást még nem hallottam.

Persze, nyilván arról van szó, hogy esze ágában nem volt párkapcsolatra lépni veled, csak dugni akart egy jót, aztán rájött, hogy te nem egy egyszeri ribi vagy, így ki kellett találnia valami kifogást, mert őszintének lenni már nem volt elég bátorsága.

Hasonlókat sejtek másik exednél.

Szerintem egyszerűen csak idétlen pasikat szedsz össze.

Egyébként részemről kizáró ok: mondjuk a hazugság. Vagy a hűtlenség. De az is, ha egyszerűen gyököeresen más elképzelésünk van egy párkapcsolat működéséről.

2019. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!