Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak ilyen típusú lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen típusú lányok még? Szerintetek, hogy lehet manapság forgalmas városban ismerkedni? Mivel nem ijesztem meg a lányt?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a hosszú szövegét, megpróbálok összeszedetten leírni a problémám.


Szakgimnáziumba járok Budapesten és a szakma miatt egy két lány van a suliban, akiknek már meglett első nap a párjuk. Magamat hibáztatom, amiért nem tudok dűlőre jutni, hogy miért nem sikerül megismerkednem egy lánnyal a városban. Problémát okoz, hogy csak a suli és az otthon létezik a fejemben. Nem járok bulikba, mert nem vonzanak. Vannak olyan barátaim, de csak fiúk, akikben megbízhatok, együtt szoktunk néha biciklizni, meg kirándulni, de itt kimerül a dolog. Azon is gondolkodtam, hogy velem van a baj, hogy lehet nagyok az igényeim. Két dolog van ami nálam tuti előnyt élvez, az az, hogy vékony legyen a lány és hosszú haja legyen, pl mellkasig érő, vagy hasig érő bőven túl tökéletes a szememben. Külsőben biztos jobban fog tetszeni, ha nem sminkeli magát és nincsenek piercingjei és ápolt. Ezek után csak a belső fontosabb, pl, hogy legyen, kedves, hűséges, becsületes, megbízható, őszinte, lehet félénk akár, de vadabb típus is lehet és lehessen vele beszélgetni bármiről és szeresse a közös programokat. Jelenleg az a legnagyobb vágyam, hogy egy olyan lányt találjak aki, nagyjából megfelel ezeknek az igényeimnek és hogy a lehető legtöbb időt tudjam neki ajándékozni. Régebben készítettem egy listát azokról a helyekről, amik számomra Budapesten romantikusnak tartottam, hogy egyszer egy lánynak meg tudjam mutogatni és legyenek szép pillanataink és az időt megfelelően, tartalmasan tölthessük el.

Köszönöm, hogy ha elolvastad és meghallgattad az érzéseimet!

Mit tehetek az álmom eléréséhez? Hogyan próbálkozzak? Van még esély?


18/F



2019. nov. 16. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Járj el helyekre, programokra. Vagy neten lépj be új csoportokba, legyél aktív tag. Ha nem ismersz meg új embereket nem lesz barátnőd a semmiből.
2019. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Nos, en nem budapesti vagyok, de szinten nagyvarosi.

Nekem is ez a problemam, csak női szemszögből.

Sajnos nem nagyon vannak mar olyan sracok, akik nem naphosszat csak buliznak, a lányokra trofeakent tekintenek stb...:/

2019. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Na, 2-essel rátaláltatok egymásra, hajrá távkapcsolat.
2019. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
88%
Kérdés hogy 2-es hosszú hajú lány-e? Xd
2019. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ej, meg lehet növeszteni a hajat 👀
2019. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül? Sikerült megismerned egy lányt?
2019. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, de azóta találkoztam egy nagyobb kinccsel ;)
2019. dec. 10. 22:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Az szuper. Ha van kedved leírhatod a sztorit privátban. ;)
2019. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha megtaláltad a nagy szerelmet írd majd le privátba, kíváncsi vagyok a storyd következő részére úgymond xd
2019. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel mi lett belőle 15L
2019. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!