Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plátòi szerelem is lehet ugyan olyan fájdalmas mint a valòdi?

Figyelt kérdés
Nem most nem arra gondolok amikor valaki egy filmsztàrba szerelmes vagy ilyesmi hanem pl èvfolyamtárs, vagy egy olyan szemèly akit csak ritkán lát stb. Az ilyen szerelmi csalòdás is fájhat úgy mint mondjuk amikor egy igazi kapcsolat vèget èr?

2018. márc. 6. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még jobban is fájhat...tapasztalatból mondom
2018. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a plátói szerelmekbe jobban beleéljük magunkat vagy nem tudom. Tudjuk, hogy nem sok esély van arra, hogy összejöjjön a dolog, ezért úgy gondoljuk, mármint beleképzelhetünk, nekünk már úgyus tökmindegy. Ezért fáj jobban az, ha mondjuk a plátói szerelmünk alanyát látjuk egy másik lánnyal/fiúval.
2018. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy fájhat. Én most nemrég szerettem bele újra abba a fiúba akit nagy nehez sikerült kb egy fél évre elfelejtenem. Ebbe a plátói szerelembe szerintem bele is lehet őrülni. Túl sok képzeletbeli történetet fűzünk és rettentően reménykedünk hogy egyszer valóra válnak. A legrosszabb az egészben hogy elfelejteni borzasztóan nehéz.
2018. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És úgy a legfájdalmasabb, ha az illetőt minden egyes nap látod. Velem ez van..iszonyú rossz.
2018. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lililili16 ***** válasza:
Az előttem szólókhoz tudok én is csatlakozni, szerintem is fájhat ugyanúgy vagy még talán jobban is. Akkor a legszörnyűbb ha már elutasított valaki de a suliban minden nap látjátok egymást és tudod hogy nincs semmi esélyed nála.
2018. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, az én tapasztalatom nem biztos hogy plátóiként kezdődött, de az tuti hogy úgy ér véget.

A lány az osztálytársam. Az ikertesója pedig az egyik legjobb barátom.

Még anno '16-ban jóban voltunk. Nagyon is. De aztán jött egy srác, aki másképp közeledett hozzá mint én. És sikerrel is járt, de csak az én segítségemmel. Viszont az egyik nap bemózerolt a lánynál, és én már csak a lehordást kaptam tőle. Még aznap beszéltem a lány legjobb barátnőjével (ő is jelen volt amikor bemózeroltak), és ő nyitotta fel a szemem. Akkor gondolkoztam el hogy mit is érzek iránta. De nem tudtam megfejteni... Azt viszont tudtam, hogy a lány mellett akarok lenni, de már nem lehetek az miatt a szemét miatt.

Aztán most "nemrég", '17 szeptemberében szakítottak. Újra azt akartam felépíteni mint régen... de nem sikerült. Pedig csak egyszer vétettem egy kis hibát ellene (beszélgettem egy másik lánnyal is, lol) , és egyből a régi sérelmekhez tette ezt is. Megbélyegzett, hogy nem változtam semmit, és ugyanolyan szemét vagyok mint voltam. :/

Szerencsémre valahogy az amit eddig éreztem iránta átalakult. Már nem fáj. Már... elfogadtam hogy ő sose fog úgy rám nézni, mint valaki aki fontos neki. De még mindig szeretem nézni, hallani a hangját, érezni az illatát, ŐT magát.

Elfogadtam a helyzetem. :)

2018. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!