Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan illetve hol találjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illetve hol találjak barátnőt?

Figyelt kérdés
Barátnőm még nem volt, lánnyal is csak egyszer beszélgettem úgy komolyabban de végül nem lett semmi. Nem a szőke plasztik tini pláza cicákra hajtok, komolyabb kapcsolatot szeretnék. Személy szerint inkább online szeretném elkezdeni, utcán való leszólításhoz nincs sok önbizalmam. 17/f

2019. nov. 19. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Tinder elég jó, egy próbát megér neked is, őszintén szólva kapcsolatom nem volt még onnan csak ilyen egyejszakasok, de hátha neked sikerül.
2019. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárhol az interneten.
2019. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egyéjszakást keresek, tindert emiatt hanyagolnám
2019. nov. 20. 12:02
 4/5 anonim válasza:
Tinderen pont nem mindenki egyéjszakásat keres..
2019. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne neten ismerkedj, hanem inkább szerezz önbizalmat és személyesen. 😉
2019. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!