Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel/hogyan nyugtathatnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel/hogyan nyugtathatnám meg magam ilyen élethelyzetben?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, kell most már barátnő de tudom, hogy szinte semmiben nem tudnék eleget tenni még.

Bővebben kifejtve, hogy valamennyire érthető legyen az egész: Magamnak való vagyok, ahova költöztünk (Pest megye) nincsenek régi barátaim a közelben, nagyon messziről költöztünk ide. Szóval csak a munkaköri "barátaim" vannak. Velük sem vagyok még akkora haverságban, hogy bármit csináljak.

Mindíg magammal törődtem, , de őszintén nem is vonzzana annyira a dolog, csak rosszat éltem át, már 3-4 évesen az emberek miatt. Nem vagyok túl beszédes, csak ha valakit jobban megismerek, akkor viszont teljesen más vagyok, csak ameddig nem tudom elhelyezni egy fajta stílusban a bizonyos embert, akivel ismerkedem, nem tudom mit/hogyan mondjak neki, hogy ne ítéljen el tévesen.

Előfordul, hogy kicsit zavarodott vagyok, a sok gondolat miatt, ami a fejemben zajlik ezekről a dolgaimról.

Ennek ellenére figyelmes vagyok az iskolai és a munkai dolgokban, szóval nem tartom magam gyenge elméjűnek.


Rövidebben összefoglalva: Nagyon zárkózott vagyok, nem szeretek ismerkedni, járok el szórakozni. Más fajta programok érdekelnének, bár még én sem tudom hogy mi, érdekelnek a különböző művészetek, rajz stb.

Egy ilyen magának való, zárkózott srácnak hova kellene eljárjon, hogy egy ilyesmi vagy ezeket a dolgokat elfogadó és hasonló életszemléletű lányt találjon?

Változni nem szeretnék, nyílt lenni minden egyes emberrel akit az élet elém sodor, inkább a még ennél is nehezebbet választanám, hogy egy ugyan ilyen lányt találjak, mert tudom hogy csak akkor érezném jól magam.

Valamiért nagyon erős bennem ez a másság érzet, és nem is akarom, hogy elmúljon.


2019. nov. 24. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Csak picsogsz, mint egy fürdős Durva!


Kapcsold ki a gépet, és menj ki, az ÉLETbe!

2019. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azt teszem, itt nem arról van szó, hogy nem megyek ki jóember. :D
2019. nov. 24. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kicsit zárkózottabb vagyok, szóval arra nem tudok tanacsod adni, viszont! Szerintem merj beszélni, és ne félj, hogy mit gondolnak rólad, légy önmagad!
2019. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!