Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nagy hátrány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagy hátrány?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik, viszont úgy érzem hogy semmi esélyem nála. Ált suliba együtt jártunk, valamint most gimiben is, de soha nem beszéltünk, mindig elmegyünk egymás mellet a folyosón. Igaz, néha megnézett engem, de szerintem csak azért mert lehet én is néztem őt 😅 Na most az itt a nagy baj, hogy én egy sovány fiú vagyok és egyszerűen nem tudok hízni, és izmos se vagyok. Egyedül csak annyi hogy 175 cm koruli vagyok. A lánynak szélesebb a csípője meg a teste is az enyémnél. Ráadásul én nem vagyok valami menő gyerek, nem járok bulizni se mert a tanulmányaimra koncentrálok. Ő meg egy tipikus menő csaj. Szerintetek nézzek más után vagy írjak rá beszéljek vele?


Előre is köszönöm, a válaszotokat. 17 / F



2019. dec. 1. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Veszteni nem veszthetsz semmit azzal, ha megpróbálod. :)

Légy magabiztos, kedves, őszinte, és add önmagad.

Ez a “menőség” pedig teljesen hülyeség, ne zavarjon, ha valakit ebbe a kategóriába sorolnak, téged viszont nem... pláne azért, mert ha egy menő lánynál bepróbálkozol, már te is menőnek fogsz számítani. :D

Sok sikert!

2019. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!