Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15-16-17-18-19 éves lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16-17-18-19 éves lányok, nektek mi az ami vonzó nálatok idősebb fiúban? 25/F

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Ez hányadik ugyanilyen kérdésed?

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..


Nálam a felső korhatár 22, és nem a korát találom vonzónak, hanem a személyiségét, a külsejét, az érdeklődéseit, a hobbijait.


Tudod, amit te találnál vonzónak egy lányban...


18/L

2019. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy eretten viselkedik, onallo valamennyire es mert mindigis az idosebb fiuk imponaltak nekem...ezek konkretan a korra vonatkozo dolgok amik nekem tetszenek, ha egyaltalan jol ertelmeztem a kerdest.
2019. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Nekem semmi, nem szeretem az idősebbeket
2019. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
95%
Nekem volt egy 24 eves baratom.Benne azt szerettem,hogy hatarozott volt,tudott komoly is lenni,illetve gyerekes is egy kicsit.Bejott,hogy o kezdemenyezett illetve hogy o iranyitott
2020. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok és nem feltétlen a kor számít szerintem, de nagy általánosságban elmondható, hogy az idősebbekk valóban érettebbek és emiatt impolnáló lehet számunkra. Én pl szeretem ha eltudok akár komolyabb dolgokról is beszélgetni egy fiúval/férfivel és ez talán jobban jellemző az idősebbekre.
2020. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
*idősebbek *imponáló
2020. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a kor számít. (Illetve, ha amúgy vonzó, akkor nem érdekes). De azért van egy általános "előítélet" önkéntelenül is bennem, hogy a pár évvel idősebb fiúk érettebbek.


A korombeli fiúk nagyon éretlenek, nem lehet velük komolyabban beszélni. Én szeretem, ha valaki anélkül, hogy zavarában felröhögne, végighallgat, amikor érzékeny témáról van szó.

2021. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Semmi,nekem már túl idős

16/L

2021. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

Nálam szóba sem jöhet ekkora korkülömbsèg, 15 és 25 között 10 év van!!!

Nem kellene kislányokat zaklatnod!!

Egyébként meg a kor nem számít a viselkedésnèl lehet tőled fiatalabb fiú sokkal érettebb és ugyanígy fordítva.

2021. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
igazából szerintem az mint a fent említettek és hogy már a többdég ilyenkor tudja mit szeretne elérni az életben ami ugye egy lánynak/nőnek nagyon tetszik.De emellett általában az idősebb fiúk/férfiak érettebbek mint egy gimnazista fiú és ugye már valamennyi élettapasztalatuk is van
2021. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!