Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az idősebb fiúkkal (férfiakkka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb fiúkkal (férfiakkkal? ) jobban kijövök. Hol tudnék velük ismerkedni?

Figyelt kérdés
16/L!

2019. nov. 3. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Bárhol ahol lehet beszélgetni. Csak vigyázz, mert a többség inkább kihasználna, mint partnerként tekintene rád. Erre figyelj oda.
2019. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Akár itt is!
2019. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Nekem is inkább a partnerre lenne szükségem ? Ugyanígy vagyok 22 /N
2019. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
36%
Relatív az idősebb férfi,akár itt is ismerkedhetsz. Történetesen szabad vagyok :D (Mondjuk 25 év alatti nálam kizárva.) 45F
2019. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
37%
A lányok hamarabb "érnek" lehet téged már nem érdekel a babázás és vonzóbbnak találod bizonyos szempontokból azokat akiknek az "élet" dolgaival kell törődniük, de ahogyan elöttem is írták legyél elővigyázatos mert ha lefekszel egy idösebb sráccal nem biztos, hogy érdekelni fogod utána. Tanulj, bulizz, éld az életed és a korosztályod hozzád idősödik majd. 18 évesen a 30-as nők jöttek be nekem, most meg már 30 után inkább fiatalabbal lennék. Ne gondold túl a dolgokat szerintem, idővel változni fog a véleményed. Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan.
2019. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Bárcsak igaz lennél! :) Írjál kérlek.
2019. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
51%
Szia,ha komolyan gondolod,jelezd,és hátha kialakul valami az üzenetváltásainkor.
2019. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
48%
LOL - hány privát üzenetet kaptál reménykedő pasiktól? :)
2019. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
64%
Szerintem nem gaz,attol fugg hol tartasz az eletedben,de sok esej komoly kapcsolatra nincs egy sokkal idosebbel.Altalaban egy skalpnak veszik a sokkal fiatalabb lanyokat.Lehet ez maskepp is,de kis eselyel.
2019. dec. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
0%

Szia,elfogadsz tőlem egy hosszabb bemutatkozó levelet,vagy ne is bajlódjak:) vele?

Ha válaszra méltatsz,kérlek jelezd,hogy "Az idősebb fiúkkal (férfiakkkal? ) jobban kijövök. Hol tudnék velük ismerkedni?" kérdéssel kapcsolatban írsz.

2019. dec. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!