Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korombeli és stílusban is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korombeli és stílusban is hasonló lányokkal hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

A zenei izlésköröm viszonylag széles, de leginkább a rock-metál vonalon mozog. Jazz gitárt tanulok. Jazz blues rock punk metal és mindnek kb minden fajtája. De a fretless gitárokkal előcsalt melodikus dallamok a Keleties zenéket is tudom értékelni.

Sokszor kapom meg, hogy őskövületi a stílusom, mert vannak értékrendem és mivelhogy suli mellett dolgozom magamat tartom el így kissé komolyabban veszem a dolgokat.

A beszéd stílusom sokkalta szabadabb és lazább, illetve több kötőszót tartalmaz amiket a Gyk rendszere nem engedne át xd

Viszont az írásaim/dalszövegeim sokkalta szofisztikáltabbak ami meglepő és okát sem tudom.


Nahh de alapból nem itt ismerkednék, de a kérdés hogy hol tudna egy hasonló srác mint én ismerkedni?

Nincs túl sok szabad időm egy banda, a suli és zenesuli mellett dolgozom is. Szóval sok szabad időm nincs alapból, de úgy érzem szeretnék ismerkedni. Hol tegyem?


19/F



2019. dec. 5. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom sajnos a választ, de az ideálom vagy tejoeg 😍 19/L
2019. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs időd, esetleg megpróbálkozhatsz valamelyik közösségi oldalon. Vagy ha egy hétvégén ráérsz, elmehetsz valami buliba vagy koncertre. Ha nem félsz a kezdeményezéstől, csak úgy a metrón vagy villamoson is megszólíthatsz valakit. Zenesulidban esetleg nincs valaki, aki érdekesnek tűnik?
2019. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően az idővel van leginkább probléma. És leszólítani akár hol lemerem az embereket. A zenesulimban sajnos nem találtam még korban hozzám illőt. 1 van de ő az éppen alalkuló bandám dobosa. Alapvetően azért tettem fel a kérdést, mert hátha van direkt ilyen hely vagy oldal, a hasonló ízlésű embereknek. Köszönöm a választ :)
2019. dec. 6. 19:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok ilyen helyet esetleg a malha.hu bár nem tudom pontosan milyen nekem is csak említették. Leginkább koncerteken tudnál hasonló stílusú lányokkal találkozni/ismerkedni. Egyébként nekem is olyan a stílusom mint neked és szintén nem találok hozzám hasonló srácot.
2019. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor maradnak a közösségi oldalak. Én beregisztráltam rockerek.hu-ra még pár éve, de nem nagy szám, nagyon lehúzó közösség és sokan komolytalanok, sajnos viszont ha ennyire be vagy táblázva, nincs más opció.
2019. dec. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
58%

Én mindenképp a suliba, vagy olyan helyeken ismerkednék ahova sokat járok. Csak úgy leszólítani valakit, az nem hinném h működik. Vagyis hát attól függ h milyen vagy. Én inkább zárkózottabb. Nálam fel sem merülne az h bárkihez odamenjek. Kivéve ha koncerten, vagy valami hasonló helyen vagyok, és spicces vagyok. Akkor szoktam idegenekhez odamenni, és még soha sem utasítottak el. Viszont ritkán iszok alkoholt.


Amúgy miért nem "nyomulsz rá" a dobosra a zenekarodból?


Az első barátnőmnek nagyon szr zenei ízlése volt, viszont voltak más tulajdonságai amik miatt értékesnek tartottam. Úgy szoktattam rá a jó dolgokra, hogy először olyan zenéket/filmeket/könyveket mutattam neki amik elég jók, de viszonylag közel vannak ahhoz, amiket eddig "fogyasztott".


És akkor onnan mentünk az egyre komolyabb dolgok felé, és a végén már ugyanazokat hallgatta mint én. És nem azért mert én mondtam, hanem mert tényleg jók voltak.


Szvsz nem feltétlenül fontos h ugyanolyan legyen az ízlésetek.

2019. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mert a dobosnak van párja nem mellesleg galibát sem szeretnék, jó lenne életképes bandának. Még értékes barát is.

Suliban kb mindenkit ismerek. Akikkel lennék vagy párjuk van, vagy már volt valami kommunikáció, de hanyagoladnó lett végül.

Volt olyan párom aki teljesen más zenei ízléssel rendelkezett. És vele tartott a legtovább, és szerettem. Nem ez lenne a legfontosabb, de ha egy hozzám hasonló lányt keresek lehet több esély van a dolgokra, mintsem másnál. Idő kérdése leginkább a dolog. Ha tudok írok beszélek elviszem helyekre. De a szabad időmben amikor az agyam elszáll nem akarok tekintettel lenni arra, hogy nem szereti a zenémet, olyankor szólnia kell. És mivel a napok elég idegtépőek tudnak lenni így egy nagyon más stílusú zenét sokáig nem bírnám hallgatni. És természetesen ez nem lenne fer felállás.

Még alapvetően jobban érzem magamat, ha egy hasonló stílus vonalú lánnyal lehetek.

2019. dec. 10. 21:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Ráérsz még erre, inkább gyakorolj, majd a koncerteken lesznek úgy is.
2019. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ráérnék. De egyedül vagyok és nem érzem így annyira jól magamat. 70éves koromban is ráérek, ha nem akkor halok meg. Boldognak lenni mindig ráérek nem sietős, mégis minél előbb szeretném.
2019. dec. 11. 12:15
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Eléggé kihangsúlyoztad a kérdésedben azt, hogy elfoglalt vagy és ez nem baj, meg érthető az is, hogy ismerkedni akarsz, de ha ennyire sok elfoglaltságod van, egy kapcsolat beleférne-e az életedbe?
2019. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!