Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálnátok hasonló esetben?

Figyelt kérdés

Ha szerettél volna megismerni egy lányt, és ezért többször is nyitottál felé, azonban egy kis idő elteltével az a lány (akarva-akaratlanul is, de) lerázott téged.

Ugyanez a lány fél év elteltével nyitni szeretne feléd, és újra beszélgetni. Te/Ti hogy reagálnátok ez esetben a közeledésére?


Eléggé elcsesztem ezt a szitut, és kíváncsi vagyok, a ti számotokra lenne-e még így esélyem.


17/L


UI.: Azt még hozzáteszem, hogy nem beszélgettünk sokat, miután leráztam szegényt. Azt sem feltétlenül szándékosan.



2019. dec. 2. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha elmagyarázná a lány, hogy mit miért csinált akkor adnék neki egy esélyt, mindenki hibázhat. Persze ha az eltelt idő alatt összejöttem mással akkor szigorúan csak barátságot szeretnék tőle.
2019. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék róla tudomást. Nem érdekelne mit bánt meg vagy mit nem.
2019. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám a fenébe. Akinek csak akkor kellek, ha épp nincs más, annak inkább ne kelljek.
2019. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érezném, én csak valami pótlék vagyok, mert az A terv nem jött össze. Jobb híján most ideiglenesen jó lennék.(amíg nem jön más...?)

Megalázónak érezném, ha nincs is párom, de méltóságom igen.

2019. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván éppen nincs más neki kilátásban, de a figyelmet hiányolja ezért tőlem biztosan nem kapná meg.


ui.: Bunkó dolog kínodban mások érzéseivel játszadozni.

2019. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!