Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos lányok, ti az ünnepek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos lányok, ti az ünnepek előtt fokozottan vágytok egy társra, vagy ennek nincs jelentősége?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Nálam pont fordítva, ilyenkor még kevésbé akarok párt, mert nálam ezek az ajándékról szóló ünnepek csak felesleges stresszforrások. Szörnyű vagyok ajándékozásba, és azon görcsölni, hogy valakinek, aki olyan szinten fontos nekem, esetleg nem fog tetszeni az ajándékom, nem hiányzik. Így én ilyenkor boldogan vagyok szingli :D

18L

2019. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szintén..

Ha gondolod, írj ;)

2019. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!