Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány követ es bámul,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány követ es bámul, az mit jelent?

Figyelt kérdés

A közértben egy csaj nagyon bámult, gumicukrokat nézett de aztán amikor meglátott, odajött mellém, utána többször végigment azon a soron ahol épp tésztát próbáltam választani, utána megint odaállt mellém.


Csak úgy állt és nézett de perceken keresztül.

Utána egy másik sorban is összetalálkoztunk, ott "elbújt" egy néni mögé (az anyukája lett volna?)


Ezek mit jelentenek?



2019. dec. 8. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Te férfi vagy?(Fontos kérdés)XD
2019. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na de viccen kívül,Ez nem normális,ha tetszik akkor jelezd felé ha nem akor küld el a p.csába,
2019. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem idegesítene ha ilyesmi megtörténne velem
2019. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehetett lehet hogy fikás volt az orrom és viccesnek találta =(
2019. dec. 9. 01:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő volt a biztonsági őr vagy bejöttél neki, esetleg mindkettő. :) Komolyra fordítva a szót, lehet, hogy te képzelsz bele többet a dologba, talán ez már sosem derül ki.
2019. dec. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak nézte hogy lopsz-e. Engem egyszer egy fickó bámult így (fiú vagyok). A vége az lett hogy oda jött a kasszanál és megkérdezte, hogy megmotozhat-e. Mondtam neki hogy nem, max ruházat átvizsgálás. Itt vissza kérdezett, hogy nem ugyan az a kettő. Mondtam neki hogy nem, mert a motozás testüreg vizsgálatra is kiterjed.


Volt olyan hogy csaj nézett a boltban. De akkor oda jött hogy vegyem ki... Itt még azt hittem szexuális utalás. 2 perc után ott tartottunk hogy ha nem veszem elő amit loptam akkor kihívja a rendörséget. Végül hátra mentünk kipakoltam a zsebemből mindent kifordíttottam, át tapogatott, semmi nem volt nálam... Pedig ő látta hogy elteszek valamit :D

(Itt pici érdekesség. Abba a boltba mindenki ismert. Volt hogy 200ft-ot is hagytam ott vissziajárót. De valamennyit mindíg. Mindíg köszöntem, udvarias voltam. Elég gyakran költöttem ott 5ezer forint felett. Szinte minden nap oda jártam. Előtte hívtam meg egy alkalmazottat egy csokira, blokkot mindent oda adtam a lánynak. Fél perc mulva meg már vegyem ki :D )

2019. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Haha lehet hogy tényleg biztiőr volt XD
2019. dec. 10. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!