Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy sokszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy sokszor a fiuk meg nem is ismernek, de már látszik rajtuk, hogy igazából nem is akarnak megismerni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik a lány nem akarom megismerni de alapból nem vagyok barátságos
2019. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki akar ismerkedni.
2019. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Van akivel elég 10 mondatot beszélni. Ha nem tetszik a stílusa, még ha vonzódnék is hozzá a kedvem elvenné.
2019. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zoro86 válasza:

Ennek sok oka lehet és mind arra vezethető vissza, hogy mit mutatsz magadból és hogyan a külvilág számára.

Röviden, erre a kérdésedre a választ neked kéne tudni. Sajnos nem ismerlek, amíg nem ismerlek, addig nem tudok érdemleges választ adni neked és más sem fog tudni.

Ha gondolod írj rám üzit valamilyen elérhetőséggel amin keresztül tudunk kommunikálni, azután talán már többet fogok tudni mondani.

2019. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Huszonévesen ráébredtem, nem lehet mindeninek megfelelni, nem is akarok. Felszabadító élmény!

Ez a nőkkel sincs másképp, aki nem akar megismerni, az ne tegye. Azon emberek társaságára koncentrálok, akik szimpatizálnak velem! Boldog vagyok a bőrömben!

49F

2019. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!