Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 6. Osztályba járok. Ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. Osztályba járok. Ha egy lány osztálytársammal beszélgetünk nagyon jól elvagyunk. Nevetünk stb. Ha eggyütt vagyok az adott lánnyal hozzám szokott érni. Szívesen járnék velük de félek az eluzasítástól. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
13éves vagyok és gondolom kitalálhattátok, hogy fiú.légyszi normális válaszokta kérlek gondolok én itt arra pl.:13évesen én még azt se tudtam mi az a szerelem

2018. márc. 4. 23:55
 1/5 anonim válasza:
81%
Ez nem jelent semmit.
2018. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint?
2018. márc. 5. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Ez azt takarja, hogy ezek nem olyan jelek, amik egyértelműen azt sugallják, hogy tetszeL neki vagy valami lenne.
2018. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Ez szerintem sem jelent semmit, és amit írtál, abból az jön le, hogy még te sem vagy biztos a dologban. Van még idő 13 vagy van még minimum két éved.

2. Az "együtt" egy "GY", csak nyelvtani nyúlás van benne.

2018. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Annie Hoplin válasza:

Szia! Én is most vagyok hatodikos és pont lány. Elmondom őszintén, hogy én úgy szoktam kifejezni egy fiú iránt, hogy tetszik, hogy megérintem. Néha megsimogatom a vállát. Érdeklődök iránta stb... Én így szoktam. Jó néha ha hülyülök egy olyan fiúval, aki tetszik vagy ilyesmi akkor kicsitket lökök rajta vagy kicsit beleboxolok a vállába. :D De vissza a témához. A barátnőim pl nem így szokták csinálni. Mert beszarik nagy részt, de mindegy.

Énazt tudom tanácsolni, hogy még ne kérdezd meg az adott lánytól, hogy összejöttök-e. Adj neki kis jeleket hátha észreveszi. Szerintem ilyen 1-2 hétig pár nap hozz neki csokit vagy valamit, vagy dícsérd meg a ruháját vagy a haját vagy bármilyét. A lányok ezt szeretik.

Ennyit tudtam mondani. Sok sikert ha használod ezt!

2018. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!