Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány akkor hogyan szoktátok fitogtatni előtte az erőtöket?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de nem nagyon tudok udvarolni, ezért inkább máshogy akarom levenni a lábáról pl úgy, hogy vagánykodom előtte, megmutatom az izmomat stb. Sosem voltam a szavak embere, ezért nem igazán tudok romantikus lenni. Ti hogyan szoktátok ezt csinálni?
2019. dec. 25. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet az állatvilágban szoktak a hímek...
2019. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meghúzzuk a haját az oviban....
2019. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lanynak ez tetszeni fog ... akkor egyszinvonalon vagytok az biztos
2019. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2019. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2019. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megpofoztam a Lukácsot a lányok előtt. Lukácsot utálja mindenki a faluban. De szerintem a félmesztelen kaszálás is jó, csak ahhoz most hideg van.
2019. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs izmod akkor ez nem jó lépés. Ha túl kidolgozott vagy akkor még lehet taszítod is. Meg lehet hogy emiatt bunkó parasztnak fog nézni, aki csak úgy mutogatja magát, el van szállva magától. Ez nem feltétlen imponáló. Ha meg feszíteni akarsz előtte az régen rossz. Ha izmos vagy az alapból kellene hogy látszódjon, ha neki tetszik a fizikumod akkor ez a pont már meg is volt.

Pl én nem szoktam feszíteni, látszik rajtam hogy gyúrok. Ha valaki kíváncsi rá akkor szokott jönni oda hogy "feszíts már" (az ilyeneket alapból elhajtom a nyavajába, nem értük edzek hanem magamért).

Szokott olyan is lenni hogy segíteni kell pakolni, vagy tesi óra. Olyankor ugye nem tudok mit tenni, ha munka van akkor teszem a dolgom.

De én tényleg utálom a testemmel levenni a nőket a lábukról. Olyankor úgy érzem magam, mint egy prosti. Nem is szoktam említeni hogy csinálok bármit is,(netes ismerkedésnél) míg azt nem mondja hogy szimpi vagyok.

Sokkal jobb ha a humorod fogja meg, vagy az eszed. Ugyan ez van a lányoknál is. Nem biztos hogy a fizikumod mindíg meg lesz, mint ahogy egy jó test se örök. Én is sokszor sérültem már le, néha olyan szinten, hogy szívószállal tudtam csak inni, mert nem tudtam poharat a számhoz emelni. Vagy egy kilincset kinyitni, sőt, bal kézzel mai napig nem megy, mert sérült a csuklóm.


Ha mindenképp úgy akarod elcsábítani, hogy nem szólsz hozzá, poénkodj mindíg a közelébe vagy valami. De jobb ha embert faragsz magadból, mert mit vagánykodnál, ha hozzá se tudsz szólni??

2019. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen durva már, hogy ilyen kérdések fofalmazódnak meg, főleg, ha lányokban :D


Az első írta jól, ilyen tényleg az állatvilágban van... Ott se így.


Ha egy lánynak ilyen lenne az elvárása, azt biztos nem tekinteném nőnek. De az ilyen elvárású leányzóknak szerencséjük van, mert kis hazánkban vannak ilyen szinten lévők.

2019. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem szoktam fitogtatni az erőmet és vagánykodni. Én az eszemmel szoktam az ilyen gorillák (mint te) nőit lenyúlni.
2019. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehozta a meccset lolba :D jól megfogott vele
2019. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!