Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok olyat, aki tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok olyat, aki tetszik?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, még sosem volt rendes kapcsolatom. Smároltam már jó néhány lánnyal, találkozgattam párral, voltam is szerelmes, de sosem jöttek össze a dolgok. Volt egy lány nemrég, akivel kb 2 hétig voltunk együtt, de aztán az ő részéről vége is lett, mert nem lett volna ideje (suli, válogatott sportoló). Valahogy azóta nem találok senkit, aki tetszene. Már nem érzem úgy, hogy az előző lányba szerelmes lennék, sőt egyenesen nevetsége, hogy ne lenne ideje, mert rengeteget van itthon. (Amúgy nem vesztünk össze, néha még dumálunk is, de nincs ennél több).

Nem is az a bajom, hogy nem jön össze a kapcsolat, hanem, hogy nem találok olyat, aki bejönne nekem. Nem is tudom miért pontosan. Egyszerűen nem az én ízlésem. Valahogy megvan mindig bennem, hogy xy-nal “gáz” lenne összejönni, mert, hogy ő már ennek meg ennek az exe stb stb. Pedig megyeszékhelyen élek (70.000 ember).


18/f



2019. nov. 16. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
Hát barátom elég sokan vannak ezzel így. Ilyen az élet nincs mit tenni. Ne add fel, egyszer biztos megtalálod.
2019. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!