Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális ha fiúként az az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha fiúként az az álmom hogy megölelhessek egy másik fiút vagy ő öleljen meg engem?

Figyelt kérdés

2019. dec. 28. 10:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
98%
De mocskok vagytok :D gondolkodtál már azon h a saját nemedhez vonzódsz?
2019. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Oszkár, a pozsgafa ***** válasza:
98%
Nem biztos hogy meleg vagy. Lehethogy biszex(lányokat is, fiúkat is szereted). De ezzel nincsen semmi gond!
2019. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%
Hát, ha ilyeneket álmodsz akkor valószínüleg vonzódsz is a saját nemedhez és ezzel semmi baj nincs, csak én ne jöjjek elő az álmaidban.
2019. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy világosítsatok fel

Ha én lányként azt álmodom hogy megölelek egy lányt illetve vágyom rá hogy megöleljem akkor én is leszbikus vagyok?

Nem álmodtam ilyeneket csak kíváncsi vagyok hogy ti fiúk mit gondoltok

Egyébként kérdező volt már barátnőd? Illetve mit váltanak ki belőled a lányok? Mármint úgy értem lázba tud téged hozni egy lány?

Egyébként az álmaink a tudatalattink bizonyos magunkban mélyen akaratlanul is elnyomott érzelmeinket közvetítik szóval azért foglalkoznék vele

2019. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!

Semmi gond nincs ezzel, teljesen normális.

A kamaszkor erről szól, hogy keresgetjük magunkat, időnként előjön hogy a saját nemünkhöz vonzódunk valamilyen módon. Te ölelkezni szeretnél, és pedig meg akartam csókolni egy másik lányt :D

Nálam ez elmúlt, csak kis kilengés volt, de az is teljesen normális ha nem múlik el, ha éppen biszex, meleg, pánszex, vagy egyéb vagy. Mindegyik teljesen rendben van, és lesz majd aki így fog téged szeretni. Talán egy fiú, talán egy lány. Majd kiderül 😊

17/L

2019. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
6: nem azt álmodta, hanem az az álma. Magyarul arra vágyik.
2019. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcas hatos vagyok

Oké rosszul értelmeztem a kérdést

2019. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
40%
Teljesen normális :)
2019. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Bárcsak ilyenekkel lenne tele a "melegszekció" a sok farokagyú helyett!
2019. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Normális. Lehet hogy biszexuális/homoszexuális vagy. Ez természetes,aaz állatoknál is már megfigyelték.
2019. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!