Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a lányok akik több fiúval kavarnak egyszerre, csodálkoznak, hogy nem kellenek senkinek komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Az osztályomból pár lány folyamatosan bulizik(amivel nem lenne akkora baj) és egy csomó sráccal csókolózik. Most az egyiknek van pasija, de közben más fiúval is ismerkedik. Hallottam őket panaszkodni, hogy csak a d*gásra kellenek mindenkinek. Nem értem, hogy ilyen önbecsüléssel és magatartással hogy gondolják, hogy valaki majd komolyan veszi őket.

2019. dec. 29. 18:05
 1/5 anonim válasza:
76%
Ez az o problemajuk. Miert zavar teged?
2019. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem zavar, csak nem értem, hogy mi jár a fejükben
2019. dec. 29. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Még fiatalok úgy gondolják hogy élni akarnak előtte
2019. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Majd megtapasztalják, milyen az élet igazán és csattan az élet nagy pofonja.
2019. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Az összes rib @nc égni fog!
2019. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!