Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkoznak az ilyen...

Miért csodálkoznak az ilyen emberek, hogy senki nem veszi őket komolyan?

Figyelt kérdés

Néztem valami fogyásról szóló műsort, és pár orvos, védőnő stb elmondta, hogy milyen fontos az egészséges étkezés, sok dolog hízást eredményes, stb. Erre rendre látom, hogy akik ezeket mondják, MIND kövérek. (tiszt. kiv.)

A városban is van 2-3 védőnő meg 1 védőbácsi, azok is vagy jó húsban vannak, vagy kövérek. Elhiszem, hogy ülőmunka, stb, de akkor miért kell ilyen "vizet prédikál bort iszik"-nak lenni?


Vagy csak én nem értek ezzel egyet?


Ti találkoztatok hasonló esetekkel?



2014. jún. 20. 08:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen leszögezem, hogy SEMMI bajom a kövérekkel.
2014. jún. 20. 08:10
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy a műsorban pl az az orvos, aki a vérnyomást mérte. Részletezi, hogy milyen egészségtelen a kövérség a vérnyomásra nézve, erre ő is kövér.
2014. jún. 20. 08:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás káros az egészségre! Ez akkor is igy van ha egy dohányos mondja. Az, hogy ö nem szokott le rola egy másik történet. Az ö baja. De ettöl nem lesz hiteltelenebb az állitása.
2014. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod ez sokkal komplikáltabb mint hinnéd :)

Én nem tagadom Én inkább dobnám el még egyszer a cigarettát,minthogy fogyókúrázzak!

Mellesleg az védőnők és dokik azok általában öregebbek.Ha nem lenne zsírtartalék akkor a soványságba halnának bele :) Mármint természetes az hogy az ember öregségre valamennyit összeszed.

Amúgy a kövérség is sokaknál alkati kérdés,nem vagyunk egyformák,engem konkrétan nem izgat hogy ki milyen!

2014. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És a dohányos orvosokkal mi a helyzet? :-)


Amúgy az a helyzet elhízás fronton, hogy elvileg mindenki nagyon jól tudja, hogyan lehet elkerülni, csak éppen nem biztos, hogy tartani is tudja magát hozzá, tudod lustaság nagy úr.

2014. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5/5 Időpont ma 09:27 Manapság már bele születnek az emberek, ott sokkal nehezebb az életszemlélet váltás,minthogy tudom hogy most ebből kevesebbet vagy nem ilyet nem szabad enni mert egy marék szénhidrát és csak zsírként rakódik le a szervezetben.

Szóval vannak akik elhíznak felnőtt korban,de mi van azokkal akik így nőnek fel?

2014. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Interetnek, médiának ne higgy, félrevezetnek.
2014. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az embereket hülyének nézik, csak ezt az emberek nem tudják.
2014. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!