Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz lányok, azért vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, azért vagytok szüzek, mert csak az igazival tervezitek, vagy már szívesen átélnétek az első közösülést, csak izgultok, illetve nincs partner hozzá?

Figyelt kérdés
Mennyire erős a vágy,már ha van,és mivel csillapítsátok?

2020. jan. 1. 07:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nincs partnerem, eddig úgymond az igazira vártam, de ahogy telik az idő jobb lenne már túllenni rajta. Amikor lett volna lehetőségem rá még nem akartam.
2020. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Pepperman válasza:
Engem mostanában kezdett foglalkoztatni a dolog, nagyon kíváncsi vagyok, de úgy érzem még nem állnék rá készen és kicsit félek. Meg amugy sincs még meg a megfelelő partner hozzá.
2022. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!