Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek? Nagyon szörnyű

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nagyon szörnyű

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, tavaly májusban ért véget az első kapcsolatom.

Sajnos mostanában nem tudom miért, de csak arra tudok gondolni, hogy egyedül fogok maradni, nem lesz többet párom.

Szerintetek ez mennyire reális? :(



2020. jan. 2. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Semennyire nem reális, 17 vagy, nem 87.

23 évesen szingli vagyok, de meg sem fordul a fejemben, hogy egyedül fogok maradni. Időd, mint a tenger, szóval csak nyugalom.

2020. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Ne aggodalmaskodjál, van még" hal a tengerben"; majd lesz másik.
2020. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

Te most viccelsz? ... Jó csaj vagy, sok "bejövőd" lesz, és rengeteg időd van még, hogy válogass. A "szingli" az nem az, akinek 17-18 évesen nincs kapcsolata, hanem aki 38 évesen hat macskával ül a kanapén, és női fórumokon ír arról, hogy minden csávó egy gyökér. Na AZ szingli :) Te éppen két kapcsolat között vagy, ez a legjobb rész, ilyenkor tudnak érkezni az izgalmas ismerkedős sztorik, amit később majd mesélsz a gyerekeidnek, hogy "jaj, hát volt a Pisti, hát az nagyon vicces volt, ahogy odajött..." :)

Mindenki imádja az életében ezt a részt, ahol most tartasz. Sok nő mindenét odaadná, hogy megint ott legyen.

2020. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb vagy mint 150 kilo, akkor teljesen kizart
2022. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!