Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuális lányok, tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lányok, tudnátok járni egy olyan pasival, aki nem aszexuális, de egyáltalán nem fontos neki a szex?

Figyelt kérdés
És természetesen nem csalna meg.
2020. jan. 5. 02:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem érdekelne, ha lefeküdne valakivel, ameddig nekem nem kell részt vennem benne. Ha tiszteletben tartja az én orientációmat a velejáróival, akkor én is tiszteletben tartom az övét. Ha ilyen téren bekorlátoznám, az semmivel se lenne különb, mintha ő nyaggatna, hogy "de szexeljünk, mert a szex az kell."
2021. ápr. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tiszteletben tartaná azt, hogy nem kívánom a szexualitást és nem próbálkozna be hónapról-hónapra, hogy denamégis akkor engem nem zavarna...

A kérdés már csak az, hogy bárki is képes lenne teljes önmegtartóztatásban élni egész életében és hogy ebből ne legyen neki semmi fusztrációja.

2021. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!