Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmondjam a barátomnak hogy...

Elmondjam a barátomnak hogy pszichológushoz fogok járni?

Figyelt kérdés
Azert nem szeretném elmondani mert miatta megyek, de ha mástol tudja meg, lehet hogy rosszabb lesz. Tudja hogy sok fájdalmat okozott,ezert ha megtudja lehet hogy otthagy, mert nem akar több szenvedést okozni. Szerintetek?

2019. jún. 13. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, üljetek le és értelmesen nyugodtan beszéljétek meg.
2019. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És lehet, hogy jobb is lenne, nem?
2019. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először lehet hogy vele kellene megbeszélni a dolgot, ha nem lehet akkor talán nem hozzád való.
2019. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hálás vagyok:)
2019. jún. 13. 23:13
 5/6 Stampi János válasza:
100%
Miért van olyan barátod, aki problémákat okoz neked, aki miatt pszichológushoz kell járnod? Cserél le. Nem találsz normális társat? A jó kapcsolatok is idővel elromolhatnak, a rosszak meg még rosszabbak lesznek. Az idő meg megy.
2019. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom sima barát-e vagy kapcsoaltban vagytok, ez nem volt teljesen egyértelmű, de egy biztos. Ne titkolózz előtte, uljetek le, beszéljétek meg, mert hidd el, ha máshonnan jut a fülébe mégzabosabb lesz. Én mindent megbeszélek a párommal, mindent elmondok neki. De elgondolkoztam, hogyha miatta mész pazichológushoz, akkor nyílván nem kicsit ártott neked. Akkor miért vagy még vele együtt?
2023. márc. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!