Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder mennyire hatékony?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Nem számítok nagy tinder veteránnak, (összesen úgy másfél hónapja vagyok fenn) ezalatt lett kb 190 matchem (nem tudom h ez sok vagy kevés?) de szinte senki nem ír vissza vagy ha mégis pár nap után eltűnik. Ez miert van? Elég önbizalomromboló.Van értelme a tindernek ha komoly kapcsolatot keresek?

18f



2020. jan. 6. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nincs. A való életben jóval több eséllyel indulsz.
2020. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Ezek után én azt mondom, nagyon hatékony.
2020. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csúcsot a szia utáni szétválás tartja. Akkor meg minek húzott jobbra?
2020. jan. 6. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Komoly kapcsolatot akarok.

Kiálltam a Gubacsira.

Még senki sem kért feleségül.

Nem értem.

2020. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 3 nap alatt lett kb 250 matchem, pedig nem húzom el azokat akik nekem nem tetszenek... sokan akarnak kapcsolatot a tindertől, és vannak egy éjszakások is.

Ha jól kijössz valakivel simán lehet kapcsolat ha a való életben is megvan a kémia. Tehát ez olyan mint a való életben... meglátsz valakit.. szimpi vagy nem.. elhúzod jobbra vagy balra úgymond a gondolatodban, és ha beszéltek és jól kijöttök bármi lehet... tehát aki azt mondja hogy a tinder szar vagy nem próbálta, vagy szerencsétlen

2020. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Yaa, hát te is találkoztál a Tinderrel. :D

Viszonylag sok matchem van, de annyi unalmas ember van fent, hogy az hihetetlen. Próbálod vinni a beszélgetést, de:

A, vagy csak rövid szavakban válaszol vagy

B, a kérdéseidre válaszolgat, semmi olyan ami fenntartaná az érdeklődésed.


Bár sok jó élményem is volt/van, ezekért érdemes használni. Persze, még ilyenkor is nagyon ott van a ghosting rizikó bár ez a húspiacnak köszönhető (én is találkoztam olyannal, akit élőben már inkább elkerültem volna :D).


Jó tanács: csak nyisd ki a szemed, és ne az "instán hamarabb elérsz" ösztönlényeket keresd.

2020. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!