Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tizenéves lányok akik visszafo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok akik visszafogottabbak és "másabbak" mint a többiek, ismerkednétek neten?

Figyelt kérdés

Elvárjátok hogy valaki rátok írjon, vagy ha mondjuk kommentbe valaki hasonlónak tűnik, ráírnátok?

A kérdés direkt nem a "tömeg" lányokhoz szól.


2019. szept. 28. 17:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%

Persze, ha szimpatikus, akkor simán ráírok.


18/L

2019. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Természetesen ismerkednék, nem sok olyan ember vesz körül akik potenciális partnert jelenthetnenek számomra.

L

2019. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Introvertált csoportba egy valaki "rámírt" de messze is lakott, és nem is volt valami elfogadó, szóval még mindíg nem tudom hova kéne csatlakozni, sajnos az interneten a tipikus kis netlakó trendi tinikék vannak, hozzám nem hasonló, vagy elfogadó emberek
2019. szept. 28. 17:58
 4/43 anonim ***** válasza:

Csatlakozz egy érdeklődésedhez való csoporthoz.


18/L

2019. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Voltam már depressziós csoportba, gamer csoportba, nem sok más érdekel, hülye párkereső után pedig ahhoz hasonló csoport sem való nekem, túl sok a ribi.. Mellé pedig egy nagyon elfogadó lány kell, vagy olyan aki azt akarja amit én.. nehéz dolgom van
2019. szept. 28. 18:06
 6/43 anonim ***** válasza:

Nem kell feladni. Nyitottnak kell lenni mások megismerésére és akár elfogadására.


Az pedig nyilván nem elég, hogy benne vagy egy ilyen közösségben, aktív tagnak is kell lenni.


18/L

2019. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Aktív nem nagyon tudok lenni, emberek közt nem vagyok meg jól. Próbálok nyitott lenni chatelgetni, de le se kell írnom milyen vagyok, egy szia alapján is eldöntik hogy nem írnak vissza. Azért hadd ne kelljen könyörögnöm hogy visszaírjon. A legtöbb lány nyitottabb kapcsolatot akar, én féltékeny, féltő tipus vagyok, a legtöbb lánynak ez szerintem kizáró ok, ezért is nem vagyok való a legtöbb lány mellé.. Csak ha NAGYON RITKA van is aki szóba áll velem és elfogad, az vagy messze lakik tőlem, vagy valami hasonló probléma van... Azt mondják pesti vagyok és ez előny, csak "sok a pesti prosti" (tiniribik) akiket akkor sem szólítanék le ha képes lennék rá és fizetnének érte. Neten próbálok keresni valakit, de mégse akarok olyat aki instagramon meg ilyen oldalakon éli az életét és kiposztolja magát folyton meg ilyenek..
2019. szept. 28. 18:19
 8/43 anonim ***** válasza:

A sziára tényleg nem érdemes válaszolni. Írd le, hogy ki vagy (2 mondat), és miért pont neki írtál (2 mondat). Ha szeretnél megismerni valakit, ez a minimum.


18/L

2019. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Jó, de azért elsőre csak nem írok mondatokat.. Az már akkora nyomulás hogy azért nem írnának vissza, és nem azzal akarok kezdeni hogy egyből az essen le hogy én könyörgök azért hogy ismerkedjen velem, vagy aka vagy nem, ha nem válaszol az ki is derül és nem foglalkozok tovább vele
2019. szept. 28. 18:26
 10/43 anonim ***** válasza:

Nem nyomulás. Én mindig hamarabb írok vissza azoknak, akik írnak pár mondatot, mint azoknak, akik erre sem veszik a fáradtságot.


18/L

2019. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!