Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? 16/l

Figyelt kérdés
Most nem arról van szó, hogy életem szerelmét akarom megtalálni, vagy ilyesmi, azt se feltétlen, hogy valami komolyabb kapcsolatom legyen, csak lehetőségem sincs rá. Senki nem akart még tőlem soha semmit, senki nem közeledett hozzám úgy. (Persze ha nem számítjuk az utcán utánam szóló bácsikat) Szóval az lenne a kérdésem, hogy rossz helyen ismerkedem? Vagy velem van a baj? Esetleg csak nem veszem észre, hogy valakinek tetszem? Légyszi segítsetek!

2020. jan. 26. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismerünk, nem tudjuk milyen vagy külsőre, belsőre, nem tudjuk hol szoktál ismerkedni, mi a hobbid, stb stb. Így nehéz személyre szabott tanácsot adni, csak általánosságban lehetne, de annak nincs értelme.
2020. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanez :D 17/l
2020. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk, nem ismerünk. A párválasztás sok mindentől függ, de az esetek túlnyomó részében a külső tulajdonságok dominálnak. 🤷‍♂️ Szerintem érdemesebb lenne ezt őszintén megbeszélned egy fiú barátoddal, aki mindenhogy többet tud rólad mint mi. 🤔
2020. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Pont általánosságban érdekelne, nem tudom, min múlhat.

Nincs olyan fiú barátom, akivel meg tudnék beszélni valami ilyesmi komolyabb témát.😔

Ismerkedek suliban, járok pár szakkörre, táborokba...

Csúnya nem vagyok, csak kicsit kövér (173cm 74 kg), de igyekszem lefogyni.

Belsőre meg... Mindenkihez más illik, nehogy már ez legyen a baj...

2020. jan. 26. 09:47
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

"Szóval az lenne a kérdésem, hogy rossz helyen ismerkedem?"

Azt már elfelejtetted leírni, hogy hol meg miképpen ismerkedsz, így hogy vársz rá választ? :D

"Vagy velem van a baj?"

Szintén ugyanaz, nem írtál magadról semmit csak, hogy milyen magas vagy meg hány kiló, így őszintén honnan tudjuk? Porszívózzuk ki a csakráidat és az alapján szűrjünk le valamit?

"Esetleg csak nem veszem észre, hogy valakinek tetszem?"

Itt bevetettem a csakraporszívózást, mert ez is lepkefing információ, és azt üzenték fentről, hogy ők sem tudják ennyiből megállapítani.


Így nem tudunk semmit mondani, nem is tudom, hogy gondoltad komolyan ezt a kérdést ennyi infóból :D

2020. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Én is voltam sőt, ha úgy vesszük vagyok is ilyen helyzetben. Azt hiszem rájöttem nekem min kell változtatnom. Ha van kedved erről beszélgetni, nyugodtan írj. ;) 17/L
2020. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Juses, 16 éves vagy még csak, hova rohansz? A fiúk ráadásul még éretlenek a te korodban. Ne görcsölj rá, majd megtalál valaki. Foglalkozz magaddal, élj, keress hobbit, sportolj, mozdulj ki és ennyi, majd megtalál valaki.
2020. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Valoszinuleg csunya vagy
2020. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Ja igen es kover...

Hat ez a problema

A mai fiatalok csak a kulsore mennek

En fiu vagyok szinten nem kellek senkinek es szinten a kulsosegek miatt van

2020. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Ugyanezzel a gonddal küzdök. 16 évesen én is feltettem ezt a kérdést magamnak, ma már 18 vagyok és még mindig nincs senkim. Én is dagadt vagyok sajna de már fogytam 15kgt, még kéne kb 10. Ha gondolod beszélgessünk privátba, akár küldhetsz magadról képet és elmondom a személyes véleményemet.
2020. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!